Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Sojusznicy powinni widzieć, które cele są zhakowane!
News

Sojusznicy powinni widzieć, które cele są zhakowane!

W zasadzie nie wiadomo, dlaczego dalej nie jest to wprowadzone.


Sombra już dawno przestała być najbardziej hejtowaną postacią. Coraz częściej można ją zobaczyć na rankedach. Jest to jedna z tych postaci, która przechodziła całą masę zmian i poprawek. Tylko wydaje się, że w tym wszystkim Blizzard o czymś zapomniał.

Sombra to komunikacja

Granie Sombrą przez bardzo długi czas było mega utrudnione ze względu na komunikację. Żebyście mnie dobrze zrozumieli, granie tą postacią wymaga częstego rozmawiania z drużyną i informowania ich co jakiś czas o tym, która apteczka jest zhakowana.

Blizzard wiedział, że część graczy nie używa czatów głosowych, a ciągłe pisanie tego typu komunikatów byłoby męczące. Stąd pojawiły się widoczne przez ściany apteczki.

Zgodnie z tym tropem, może wprowadzić widoczność zhakowanych celów?

TenaciousSkee zwizualizował ciekawą propozycję, która przewija się w społeczności praktycznie każdego tygodnia. Chodzi ogólnie o to, by nad głowami zhakowanych celów pojawiały się znaczniki Sombry. Ponownie, jest to zmniejszenie potrzeby ciągłej komunikacji.

Oczywiście, jest to wersja robocza, ale i tak wiadomo o co chodzi. Dzięki temu nie trzeba by było krzyczeć do sojuszników informując kogo udało nam się uziemić.

Co Wy na to?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ