Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Sombra dostanie legendarkę, ale nie podczas tego eventu
News

Sombra dostanie legendarkę, ale nie podczas tego eventu

Najpierw informacja o Hanzo, teraz o Sombrze.


Normalnie bym tego nie pisał. Miałem to olać, bo w sumie nie jest to jakaś niesamowita wiadomość, ale dostaliśmy już kilka wiadomości na Facebooku, że Sombra będzie miała legendarnego skina podczas Insurekcji. Wszem i wobec – Nie.

Owszem, Jeff ogłosił, że Sombra dostanie legendarkę, ale do tego jest jeszcze kilka dobrych miesięcy. Należałoby to rozpatrywać nawet w kategoriach roku.

Czyli ostatecznie:

Tak, Sombra dostanie legendarną skórkę. NIE, NIE PODCZAS TEGO EVENTU, a w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

16 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Mimo, że zaprzeczyliście mi, że robicie normę 6 artykułów na dzień, to nadal ją widzę – od miesiąca.

  • Zakładając że dostanie epika na igrzyska, to może i niedługo dostać „skina”. Ale jednocześnie, jako że nie wiemy, czy to będzie summer games, czy po prostu coś związanego z latem, to kto wie. Może zobaczymy ją w bikini. Taka beka, bikini na volskaya industries lub watchpoint antarktydzie, plus fakt że feministki się przyczepiają sprawia, że nie ma co liczyć na takie skiny, nawet mimo że letnie.

    Naprawdę, nie zastanawia niektórych jak będą wyglądać niektóre eventy po roku? Bo wiecie mogą się skończyć pomysły z danym „świętem” oraz olimpiada raczej nie jest co roku. Pożyjemy zobaczymy.

  • Dawno,dawno temu gdy pierwaszy raz usłyszałem o sombrze zaczołem zbierać hajs na skórki,emotki,prezentacje zagrania itp.Sombra gotowa wykupiłem legendarke,emotke,prezentacje zagranie po trzech meczach uznałem sombre za kijową

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ