Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Sombra już przeszła zmiany od czasu BlizzConu
News

Sombra już przeszła zmiany od czasu BlizzConu

Zaprezentowana podczas BlizzConu postać zachwyciła większość społeczności. Dużo osób uznało, że jest to zbyt mocna bohaterka.


Pracownicy Blizzarda w jednym z wywiadów udzielili kilku ciekawych informacji. Stało się też to, czego można było się spodziewać. Statystyki Sombry już zostały zmienione i na serwerach PST otrzymamy ich nową wersję. Nie wiadomo jednak jakie liczby zostały zmienione.

Z wywiadu można wywnioskować również, że Blizzard chce, by cały proces hakowania apteczek i wrogich bohaterów był bardziej przejrzysty i zrozumiały. Prawdopodobnie zajdą tutaj zmiany graficzne.

Dowiedzieliśmy się także, że Sombra kiedyś nosiła nazwę Omniblade. W pierwszych wersjach gry miała sztylet soniczny, tę umiejętność wykorzystano przy Hanzo. Inne umiejętności także testowano na różnych postaciach i ostatecznie Sombra została jedynie z niewidzialnością.

14 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Faktycznie sombra była na blizzconie op ale ja czekałem na jakąś NAPRAWDĘ dynamiczną postać a po nadchodzących nerfach… pewnie zmienią jaj hp na 150 lub 175 albo dadzą cooldowny np teleportera na 15 sec…

  • Niby OP, ale jakby tak opisać jakąś postać, to większość bohaterów z gry wydaje się OP. Taki Żniwiarz na przykład. Jakby się usłyszało o postaci, która ma dwa shotguny z nieskończoną ilością amunicji, może zamienić się w ducha, być nietykalnym i przenikać przez wrogów, może się teleportować, może pochłaniać dusze zabitych wrogów, żeby się leczyć a na ulti może zabić całą drużynę przeciwną.
    Też się wydaje OP, a jak działa, każdy może ocenić sam :v

  • A wiecie ktoś…. kiedy będzie wprowadzona sombra do overwatcha….. jeśli ktoś wie to nie odpisze

  • A Hanzo kiedyś miał zdolności swoje i Genjiego. Nazbierało się tego tyle, że podzieli ich na dwóch i tam mamy braci. :)

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ