Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Sombra kolejnym bohaterem, który będzie naprawiany! Nowe opcje na customach!
News

Sombra kolejnym bohaterem, który będzie naprawiany! Nowe opcje na customach!

Dobre informacje z rana!


Mówiłem już, że bardzo mi się podoba ta nowa moda wśród społeczności Overwatch. Chodzi mi tutaj o wypisywanie wszystkich błędów danego bohatera w bardzo przejrzysty sposób. Niedawno Blizzard dzięki temu naprawił Doomfista, teraz pora na Sombrę.

Sombra będzie miała nowe życie

Wiemy na pewno, że Blizzard pracuje już nad kompleksowym naprawieniem Trupiej Wdowy, okazuje się, że dołączy do niej Sombra!

Pod postem wymieniającym wszystkie błędy, Jeff Kaplan napisał:

Dzięki za poświęcony czas, by to wszystko wypisać. Zaczynamy to sprawdzać.

Mainy Sombry powinny być zadowolone!

Nowe opcje na customach już niedługo

Wraz z następną aktualizacją ma pojawić się więcej opcji w grach dowolnych. Niestety, konkretów brak. Mamy jednak małą podpowiedź, bo Blizzard wypowiedział się pod jednym z postów gracza, który zarzucił takie oto propozycje:

 • Możliwość zmiany obrażeń danych umiejętności,
 • Możliwość skalowania interfejsu,
 • Możliwość zmiany długości trwania określonych umiejętnoci,
 • Możliwość zmiany ilości nabojów w magazynku,
 • Więcej szalonych opcji, jak udostępnienie Futbolucio dla King of the Hill.

Co na to Blizzard?

Świetne propozycje, będziemy je sprawdzać.

W następnej aktualizacji dojdzie kilka nowych opcji do gier dowolnych. Koniecznie sprawdź.

Póki co to wszystko, ale i tak jest nieźle. Ten dzień zaczyna się bardzo dobrze!

Lubicie grać Sombrą?

22 komentarze

Dodaj komentarz

 • Sombra jest bardzo spoko, tylko trzeba umieć się przestawić na nieco inny sposób DPSowania. To nie jest klasyczny DPS, jak Żołnierz. Bardzo przyjemnie się nią gra, uwielbiam zabawę translokator > niewidzialność > zajście wroga > wyławianie ofiary > hakowanie > próba zabicia > powrót
  Wciąż poluję na Słodziaka – do tej pory nie udało mi się złapać całej drużyny swoim ultem. Maksymalnie pięciu wyłapałem :/

  Miłego dnia wszystkim, jutro piątunio ;)

  • Ach, pamiętam jak próbowałam go zdobyć i po dłuższym czasie się poddałam. Kilka dni później robiłam piksela (w chamski sposób, całkowicie zlewając team) i przypadkowo wbiłam na punkt z emp, a dva użyła samozniszczenia. Piękny, całkowicie niezaplanowany team kill :D
   Może też będziesz miał szczęście, w każdym razie powodzenia!

   • A dzięki bardzo. Piksela akurat dość szybko i łatwo zdobyłem, ale fakt, że to też było „polowanie” ;). Ostatecznie skończyłem mecz z 21, a wymaganych jest chyba 15?
    No fakt, słodziak Sombry wymaga jednak sprzyjających okoliczności, dobrego wyczucia momentu i po prostu farta, bo zasięg tego ulta nie jest wcale duży. Będę próbował dalej ;).

    W ogóle temat osiągnięć dla bohaterów to fajny do pociągnięcia temat, ale może będzie okazja przy jakimś temacie ;).

    • Jako main Sombry na słodziaka polowałam z chyba miesiąc. Pewnego dnia grałam rankedy ze znajomymi. Pamiętam że było to King’s Row, broniliśmy. Przeciwnicy zdobyli właśnie drugi punkt. Nie było łatwo w ogóle stanąć przy tym ładunku bo okropnie się okupowali. Rein z przodu, Orisa rzuciła tarczę na tyły a po środku bastion przy którym stała Łaska i go wzmacniała xD Powiedziałam im że biorę Sombrę, naładowałam EMP i walnęłam tym w sam środek. Wtedy zdobyłam słodziaka :D Później nie mogli już w ogóle ładunku dotknąć bo po EMP zrobiliśmy im team killa i zdążyliśmy się w miarę solidnie ustawić. Później na ataku było podobnie. Wzięłam Sombrę, a oni tak samo się ułożyli jak pchali ładunek, czyli Rein+Orisa na tyłach+Mercy+bastion na środku. Później było tylko EMP, Team Kill, ładunek i wygrana :)

    • Ja dostałem słodziak do sombryn
     a na początku myślałem że to zwykłe grafiti a nadtępnego dnia mi kolega powiedział

  • Ja jej słodziaka zdobyłam zupełnie przypadkiem i niezamierzenie. Akurat cały przeciwny team się zebrał przy ładunku, jak zaczęłam ultować Sombrą :D

 • Lubie nią grać, ale mam wrażenie że gram nią tragicznie jak popatrzę sobie na takiego Fitzy albo na Mightiego

 • Według mnie ona potrzebuje jakiejś nowej umiejętności która zadaje dajmy na to 40-50 HP bo praktycznie każdy dps może zabić używając jednej umiejęności,a sombra? Np gdy kogoś Ana uśpi,lub mccree ogłuszy:mccree walnie right clickiem,df pięścią,smuga ma wystarczająco duży dmg żeby zdążyć zabić lub może użyć ulta,żniwiarz po prostu walnie heada,phara może walnąć ulta albo trzasnąć rakietą i zanim się postać wybudzi to trzasnąć drugą,genji shurikeny w łeb i szybki dash,żołnierz strzeli po główce i zanim przeciwnik się obudzi to trzaśnie helixami,a Sombra? nawet strzelając w głowę posatć ma szanse przeżyć,tym bardziej gdy ktoś ją healuje

 • Ja pamiętam, że zaraz przed Junkertown były buffy Śmieciarzy. Może tera będzie cos o Talonie :3

 • Co ja bym chciał od Sombry to możliwość kasowania teleportu i dłuższe jego działanie (chociaż o jakieś 2s). Często zdarza się to właśnie tej sekundy, dwóch mi zabraknie. I albo prewencyjnie muszę się ewakuować gdy mógłbym kogoś zabić albo pakuje się w kłopoty a mój teleport właśnie się kończy. Fajnie by było gdyby czas trwania niewidzialności byłby odnawialnym zasobem (jak heal Moiry albo matryca D’vy) i spadał wolniej gdy się nie poruszamy. I tak przy okazji. Czy rzucanie znacznika Sombry jest jakieś dziwne czy to moja wina ? Granatem biotycznym Any trafiam z hektara dokładnie tam gdzie chce, miną Wdowy przez pół mapy wale w punkt. Znacznik Sombry ? Zawsze rzucę albo za blisko, albo za daleko, albo odbije się od framugi albo wpadnie do wody lub czeluści.

 • Dla Sombry panie Blizzardzie na święta poproszę buffa że po wyjściu z niewidzialności od razu można hackować i coś z tymi turretami torbjorna bo to patologia a Sombra miała je przecież kontrować. Dziękuje z góry.

  No to list do Mi… Blizzarda wysłany, zostaje czekać i może dostaniemy to na święta.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ