Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » Sombra powinna zadawać większe obrażenia przy hakowaniu
News

Sombra powinna zadawać większe obrażenia przy hakowaniu

Kolejna, bardzo dobra propozycja graczy, która być może zostanie wprowadzona.


Sombra zdecydowanie jest jedną z postaci, które potrzebują wzmocnienia. Gra nią najmniejszy procent graczy, wynoszący 0.11%, dla porównania, przedostatni jest Bastion z wynikiem 1.18%. Bez wątpienia nasza hakera musi otrzymać buffa, pytanie tylko jakiego.

Granie Sombrą wymaga obecnie dużych umiejętności. Tylko osoby z idealnym celowaniem mogą powiedzieć, że ta postać zupełnie nie potrzebuje zmian. Największym problemem wydają się obrażenia, każdemu zdarzyło się zostawić przeciwnika na ilości zdrowia, mniejszej niż 30.

Blizzard już rozpoczął zmiany, na serwerze testowym zmieniono czas, jaki potrzebny jest do całkowitego zhakowania. To dobry początek, ale nie powinno się na tym zakończyć.

Oczywiście, hakowanie jest bardzo silną umiejętnością. Tyle, że w momencie, gdy pozbawimy kogoś możliwości używania skilli, to nadal grając Sombrą niesamowicie ciężko jest zlikwidować nasz cel. Jest to typowa walka, polegająca tylko na obrażeniach – i tu pojawia się problem.

Rozwiązanie?

Wydaje się oczywiste. Zwiększenie obrażeń względem zhakowanych celów. Pozwoliłoby to likwidować pojedyncze cele, czyli robić coś, do czego Sombra miała służyć początkowo. Jednocześnie nie miałoby to tak ogromnego wpływu na rozgrywkę, jak zwiększenie ogólnych obrażeń.