Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Sombra jest teraz naprawdę dobrą bohaterką, tylko wisi nad nią jakaś klątwa
News

Sombra jest teraz naprawdę dobrą bohaterką, tylko wisi nad nią jakaś klątwa

Dlaczego dalej tak rzadko widujemy Sombrę, czy ta bohaterka potrzebuje zmian?


Historia Sombry jest niesamowicie burzliwa. Najpierw wszyscy myśleli, że jest kompletnie OP, potem bezużyteczna, potem znowu mocna, znowu słaba i jesteśmy w punkcie, gdzie ludzie w zasadzie nie grają nią, bo sporo się o niej nasłuchali.

Zgoda, granie Sombrą jest dość mocno sytuacyjne, ale od momentu naprawienia kilku kluczowych błędów, paru lekkich buffów ta bohaterka naprawdę daje radę! Okej, nie jest to Reinhardt czy Żołnierz, żebyśmy widywali ją w każdej grze, ale popularność na poziomie 4%… Coś tu zdecydowanie jest nie tak.

I tu nie chodzi o same buffy, czy nerfy

Według mnie problem leży zupełnie gdzie indziej – w mentalności graczy. Spróbujcie sobie zagrać kilka gier Sombrarą, gwarantuję Wam, że usłyszycie „useless”, „switch please” etc. Nawet, jeżeli pójdzie wam wspaniale, będziecie mieli najlepsze statystyki, ale jednak przegracie to wina spadnie na Sombrę. Macie moją gwarancję.

Słaba Sombra już tak bardzo zakorzeniła się w świadomości społeczności Overwatch, że nie jestem sobie w stanie wyobrazić gry bez „hejtu” na nią. Jedyna rada to bardzo mocny buff, problem w tym, że nasza hakerka już teraz jest mocna i naprawdę da się nią carrować gierki.

Chętnie dowiem się, jakie Wy macie zdanie na ten temat. Na jakim etapie według Was jest Sombra?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ