Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » Specjalne skrzynki co 100 poziomów? Więcej kasy za duplikaty? Jak rozwiązać ten skrzynkowy problem!
News

Specjalne skrzynki co 100 poziomów? Więcej kasy za duplikaty? Jak rozwiązać ten skrzynkowy problem!

Pamiętacie, jak pisaliśmy o skrzynkowej dramie?


Od czasu wybuchu tej całej dramy na redditach pojawia się masa propozycji co zrobić z tymi skrzynkami. Dzisiaj przebiła się jedna, dość ciekawa inicjatywa. Postanowiłem przekazać Wam również ją i poddać ocenie.

Pamiętajcie, że Blizzard czasem spełnia propozycje. Przykładowo podwójny EXP!

Super ultra najlepsza skrzynka co 100 poziomów

Pogdybajmy sobie trochę. Co by było, jakby Blizzard dodał super skrzynkę, którą zdobywałoby się co 100 poziomów? Wiecie, taka naprawdę kosmiczna skrzynka. Zero duplikatów, same rzadkie przedmioty. Co Wy na to?

Z tego co ludzie piszą w komentach pod tą propozycją, to coś takiego istnieje w Heroes of the Storm i dobrze się sprawdza. Poprawcie mnie, jak się mylę, ale nie mam pojęcia co tam się wyprawia.

Blizz mógłby do tego wykorzystać tę złotą skrzynkę. Przy okazji nadal nie wiemy do czego ona jest…

Blizzard coś zrobi, to bardziej niż pewne

Skrzynka skrzynką, ale pogadajmy o tym, co się wydarzyło przez kilka ostatnich tygodni. Mieliśmy bardzo drogi event, w którym było mnóstwo dużo kosztujących przedmiotów. Ze skrzynek eventowych wypadały głównie duplikaty i społeczność się wkurzyła. Jeff musiał nawet uspokajać wszystkich, że Blizzard myśli nad rozwiązaniem sytuacji.

Tylko co oni takiego mogliby zrobić? Propozycja z góry jest fajna, ale na dłuższą metę nie rozwiązuje kompletnie problemu duplikatów.

Wincyj kasy za duplikaty – to główny postulat graczy i ma bardzo dużo sensu. Za duplikaty skórek legendarnych, czy w ogóle rzadszych przedmiotów dostajemy tyle samo kasy, co za zwykłe. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zwiększenie hajsu, jaki wypada po wylosowaniu powtarzających się rzeczy.

Co myślicie? Ma to sens?