Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Społeczność Overwatcha rozczarowana – Nie tego się spodziewaliśmy
News

Społeczność Overwatcha rozczarowana – Nie tego się spodziewaliśmy

Oczekiwania co do wczorajszego dnia były ogromne. Jak zakończył się 1 listopada?


Na naszej stronie przeprowadzaliśmy wczoraj coś w rodzaju transmisji live. Wszystkie wydarzenia i zagadki są dokładnie opisane. Patrząc na to wszystko wydaje się, że Blizzard naprawdę przykłada się do sprawy z Sombrą, jest tylko jeden problem…

W zasadzie to problemów jest kilka, ale jeden, można powiedzieć główny. Przede wszystkim całość jest bardzo rozległa. Śledzenie całej historii Sombry, wszystkich smaczków w przeciągu kilku miesięcy robi się męczące. Wszyscy chcą zwyczajnie ogłoszenia czegoś świeżego, nowego.

Społeczność jest dość mocno rozżalona. Trudno się dziwić, historia z Sombrą przeciąga się w nieskończoność, tymczasem w ciągu ostatnich prawie 6 miesięcy do Overwatcha została wprowadzona jedna postać i zaledwie jedna mapa.

Na ten moment pozostaje czekać na BlizzCon i mieć nadzieje, że to podczas niego wydarzy się coś ekscytującego.

14 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Oby na Blizzconie ujawnili coś więcej niż SOMBRĘ bo to już wiemy od dawna. Moim zdaniem powinni zapowiedzieć nowy tryb lub film animowany + zajawka itemów gwiazdkowych lub nawet brawla.

   • Brawl – rozróba tygodnia, a w kwestii itemów gwiazdkowych zapewne chodziło mu o świąteczne skórki, emotki, kwestie, itp

     • mogli by dodać też trochę standardowych itemków bo dla kogoś kto już trochę pograł skrzynki mają sens tylko w eventy, a po gwiazdce daleko do jakiejkolwiek okazji.

     • „już trochę pograł” ???
      Mam ponad 250h rozegrane i jeszcze baardzo daleko mi do tego, zeby ze skrzynek juz mi nic nie wypadalo. I nie uwazam, zebym TROCHE gral.

     • Ja 143h, ale to nic nie zmienia. Gra się rozwija, dostajemy nowe mapy, bohaterów, tryby. Jeszcze sobie pozbieramy, nie martwcie się.

 • „Trudno się dziwić, historia z Sombrą przeciąga się w nieskończoność, tymczasem w ciągu ostatnich prawie 6 miesięcy do Overwatcha została wprowadzona jedna postać i zaledwie jedna mapa.”

  Fakt akcja z sombra jest za długa – sam się jarałem ale już mi się przejadło ale sorki…. to nie jest darmowa gra typu lol czy hots. Blizard mogby spokojnie wydac te gre robic tylko sezony pvp i skiny i miec wywalone na fanow nie dodajac map ani hero – za rok poszedlby platny dodatek i ludzie i tak by kupili…. nowe mapy nowe hero itd EAZY wiec sorki ale 2 special eventy (2x naprawde udane imo brawle – w przeciwienstwie do tych normalnych brawli) nowa postac, nowa mapa to BONUSY – wiadomo ze Blizz ma kilka map „gotowych” i pracuja nad nowym trybem a tak jak pisalem wyzej mogliby to w sumie olac.

  • Bonusy? Nie wiem jak ty, ale ja kupiłem grę z nadzieją, że będzie regularnie dodawana nowa zawartość. To nie są żadne „bonusy”, a to za co zapłaciliśmy co najmniej 40 euro.

   • No właśnie nie :) od początku blizz ma dokładnie napisane co masz w „pudelku” OV (https://playoverwatch.com/en-us/buy/) masz 3 wersje i jest wypisane co jest w „środku”
    Ofc blizz dodaje rzecz i nie robi tego z dobrego serca tylko dla nich to hajs i promocja. To ze ludzie „myśleli” „mieli nadzieje” itd to sorki ale no cóż ja miałem nadzieje na nowe ferrari ale kurde jeszcze nie dali moze jutro :(

    A na poważnie ja tam wole żeby dodali coś co jest w miarę zbalansowane a nie chara który będzie niszczył każda rozgrywkę

    • Wszystko co wprowadza Blizzard jest przemyślane. Wprowadzali D.Vę, która swoim mechem robi Wielki Wybuch. Potrafi tym zmienić dynamicznie rozgrywkę, lecz nadal jest w grze i ma się dobrze. Twój gust jest dziwny, ale nie wnikam. ;p

   • więc rozumiem że oczekujesz 5 nowych map codziennie i nowej puli 21 champów a w tym każda codziennie ma unikatową mechanikę która nie wystąpiła w żadnej grze?
    Zrozum dodawanie mapy albo postaci do takich gier to nie jest coś prostego..
    Z resztą.. już po blizzconie i mamy zapowiedź nowego trybu i 2 map

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ