Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » System zgłaszania graczy i dostęp do bety
News

System zgłaszania graczy i dostęp do bety

Niektórzy gracze pomimo dostępu do bety nie odnoszą się zbyt mile w stosunku do innych osób w grze. Obecnie w dosyć prosty sposób można pozbawić się dostępu do bety, ale po wydaniu gry zjawisko toksyczności będzie się tylko nasilać, dlatego deweloperzy pracują nad ulepszeniem obecnego systemu zgłaszania graczy.

[blizzardquote]Na chwilę obecną możesz ocenić gracza negatywnie po zakończeniu meczu, dzięki czemu powinno być mniej prawdopodobne, że po raz kolejny go trafisz w przyszłości. Po grze, klikając prawym przyciskiem myszy na nick gracza możesz go zgłosić.
[/blizzardquote]

[blizzardquote]Pracujemy nad solidniejszym systemem zgłaszania graczy, który będzie gotowy przed startem. W między czasie czekamy na wasze opinie. Przypominam że czat głosowy może zostać wyciszony poprzez skorzystanie z menu społeczności, które jest dostępne pod klawiszem ‚O’.
Podczas trwania bety, będziemy uważnie przeglądać wszystkie zgłoszenia, ponieważ chcemy aby beta była bezpiecznym i przyjemnym środowiskiem. Jeżeli ustalimy że gracz prezentuje niewłaściwe zachowanie, może zostać pozbawiony dostępu do bety.

Jeżeli gracz uważa iż otrzymał karę niesłusznie, może skontaktować się bezpośrednio z naszym supportem. [/blizzardquote]


Jeff Kaplan w jednym z wywiadów dla PCGamesN potwierdził, że ilość zaproszonych streamerów w porównaniu do wszystkich zaproszeń do bety to mniej niż 1%. W ten sposób chciałby uniknąć oskarżeń od osób twierdzących iż sami streamerzy mają dostęp do gry.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ