Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » To dzieje się od początku Overwatch i dalej nie zostało naprawione! Niewidoczne modele
News

To dzieje się od początku Overwatch i dalej nie zostało naprawione! Niewidoczne modele

Blizzard miesięcznie wydaje kilkadziesiąt poprawek błędów. Tymczasem jest taki jeden, który ciągnie się od kilku lat. W zasadzie od początku istnienia Overwatch.


Dotyka to szczególnie osób ze słabszym sprzętem, choć i mocniejsze czasem po prostu tak mają. Chodzi oczywiście o przypadek, w którym na początku gry nie ładują się modele. Nie widzimy swojej postaci, ani żadnej innej. Same biegające nicki.

Od początku, aż do teraz

Ten błąd ma dobre 3 lata. Na forach wspominany jest jakoś raz na tydzień, a dalej trzyma się świetnie. Niektórzy mają takiego pecha, że zdarza im się to codziennie. Pierwsza gra to zazwyczaj długie czekanie na wejście do gry, które czasem w ogóle kończy się wyrzuceniem za AFK jeszcze przed dostaniem się na serwer. Potem ładowanie modeli, które trwa czasem 2-3 minuty.

W tym czasie jesteśmy jak dzieci we mgle. Niby coś tam strzelamy, ale kompletnie bez sensu.

Gracze aż kipią irytacją

W pewnym momencie przestaliśmy pisać o błędach, które obecnie są w Overwatch. To było bez sensu i nikt praktycznie tego nie czytał. W tym przypadku po prostu trzeba o tym wspomnieć. Tym bardziej, że sprawa nabrała rozpędu przez temat na reddicie:

Stanowska Blizzarda nie ma, ale muszą to widzieć i na pewno poszła informacja, by przyjrzeć się sprawie. Choć z drugiej strony, skoro ten błąd ma już tyyyyle czasu, to może studio stwierdziło, że naprawa go jest nieopłacalna.

Zdarza Wam się to?