Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Torbjorn z nową umiejętnością specjalną! Wieżyczka będzie się sama ulepszać!
News

Torbjorn z nową umiejętnością specjalną! Wieżyczka będzie się sama ulepszać!

Blizzard podzielił się kilkoma informacjami odnośnie reworku Torbjorna!


Ileż to czasu musieliśmy czekać na jakieś informacje o trwającym od kilku tygodniu reworku Torbjorna! I w końcu jest, mamy jakieś konkretne informacje!

Zacznijmy od tego, że Blizzard postawił sobie jasny cel – postać ma być bardziej grywalna i niepostrzegana jako troll pick. To te założenia przełożyły się na nową wersję bohatera, która jeszcze powstaje.

Wieżyczki same będą się ulepszać

Blizzard obecnie eksperymentuje z wieżyczkami, które mają się same ulepszać.

Możecie je rzucić, niezbyt daleko, coś jak Bomba Pulsacyjna Smugi. Wieżyczka sama się ulepszy na drugi poziom. Zajmie to trochę czasu, ale nie będziecie musieli używać swojego młota.

To pierwsza i bardzo istotna zmiana. Studio tłumaczy, że ma to umożliwić granie Torbjornem na ataku. Wystarczy rzucić gdzieś wieżyczkę i dalej walczyć. Nie trzeba nawet przy niej stać.

Nowa umiejętność specjalna

Blizzard rozważał różne możliwości, a na wewnętrzne testy trafiło kilka wersji Przegrzania. Ostatecznie studio zdecydowało się jednak na zamianę tej umiejętności.

Na dzień dzisiejszy zdecydowaliśmy się, by zupełnie odejść od Przegrzania.

Nadal nie mamy konkretnych dat, ani nawet tych mniej konkretnych. Mamy jednak nadzieję, że nowego Torbjorna zobaczymy już niedługo.

79 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ