Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Zaria otrzyma niedługo nerfa? Blizzard się jej przygląda!
News

Zaria otrzyma niedługo nerfa? Blizzard się jej przygląda!

Nowe informacje o nadchodzących zmianach!


Jeff Kaplan podczas jednego z nowych wywiadów informował, że Blizzard przygląda się kilku bohaterom. Ma chodzić głównie o „mobilnych tanków”. Największe zainteresowanie skupione jest wokół Zarii, która ma dostać kilka zmian.

Przyglądamy się jej i badamy różne możliwości. Nie będą to jednak duże zmiany, a raczej dostosowanie jej do obecnej sytuacji.

Na pytanie odnośnie grupy bohaterów Jeff odpowiedział, że nie trudno powiedzieć, bo wiele osób myśli nad wieloma zmianami. Natomiast pochylałby się chyba obecnie w stronę tanków.

Jednocześnie nie padają żadne konkretne informacje o tym dostosowywaniu, ale do tego już się przyzwyczailiśmy.

Jak myślicie, co może być zmienione?

19 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Czyżby ludzie narzekali na mecze Overwatch League że za dużo Zaryi jest? Nie dziwię się. Ostatnio wolałem patrzeć na Overwatch niz w niego grać ale jak widzę obecne mecze to i tego się odechciewa. Dobrze że Dafran wszedł do ligi to pokaże Torba dla odmiany raz na rok.

  • Mówiłem? To się kłócili, jak zwykle! Nawet jak nie teraz, to prędzej czy później Zarya dostanie nerfa. Najlepszym rozwiązaniem byłoby dostosowanie tego bombelka do postaci, a nie celujesz za kogoś żeby wychaczyć go zza np zbublowanej zaryi a i tak dostaje bombelek, postać powinna się świecić bez tej gigantycznej obwódki i kulki, ewentualnie zwiększyć cooldown bombelków lub sprawić żeby ciężej się ładowała/ mniejszy dmg na max naładowaniu. To jest moje zdanie, miłego poniedziałku!!!

    • Ciekawy pomysł, chociaż na samej Zarii bąbelek bym zostawił kulisty, w końcu jako tank powinna być w stanie kogoś zasłonić.

  • Jeff to się lepiej niech przygląda dlaczego w grze nie ma jeszcze wymuszonego 2-2-2 na rankedach i w OWL, bo samą tą zmianą rozwiąże większość problemów z balansem.

    • Chyba widzą, co się dzieje, ale nie bardzo wiedzą w jakim kierunku chcą to wszystko pchać. To trochę taki nieporadny taniec ;(

    • Byłaby to przesada, może raczej coś w stylu głosowania na początku meczu, jak chce się grać

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ