Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » W tamtym sezonie wszystko przegrali. Teraz wygrywają z mistrzami!
News

W tamtym sezonie wszystko przegrali. Teraz wygrywają z mistrzami!

Shanghai Dragons ponownie zaszokowało w Overwatch League.


Szykuje nam się niezła historia, w sumie to już ją mamy. Shanghai Dragons to drużyna, która w pierwszym sezonie Overwatch League przegrała dosłownie wszystko. Teraz smoki zaskakują, bowiem wczoraj pokonali mistrzów pierwszego sezonu – London Spitfire.

Ten wynik na pewno jest ogromnym zaskoczeniem i wróży niemałe emocje w dalszej części sezonu. Co ciekawe, Smoki mają coraz większą ilość fanów i to właśnie ich mecze dostarczają tych największych emocji. Zarówno kibicom, jak i samym graczom.

Oby tak dalej!

8 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Już za kilka miesięcy na ovek pl „Szanghaj dragons wygrali 124 mecz fani są w szoku”

  • Jest jakiś szczególny powód dla którego jedynym zespołem o którym tutaj się mówi jest Szanghaj dragons?
    W lidze jest jeszcze kilka…

  • Kupowanie slotów jakościowo nie wychodzi zbyt dobrze, ale cóż poradzić to w końcu biznes

  • Nie żeby coś, ale ci „mistrzowie” w tym sezonie grają jakby pierwszy raz odpalili tę grę, co nie zmienia faktu, że jestem pod wielkim wrażeniem jeżeli chodzi Smoki :)

  • Mam wrażenie że przez Goats większość drużyn wypada tak samo. W zeszłym sezonie również bardzo często powtarzali się niektórzy bohaterowie, na przykład łaska, ale rzadko kiedy jakieś kompozycje się pojawiały się prawie cały czas. W tym sezonie można zobaczyć taką kompozycję prawie cały czas. Zazwyczaj walki ograniczają się do przegrupowania, ataku na wroga, użyciu kilku ultów, pokonania jednej z drużyn i tak w kółko. Przez to rzadko kiedy jakiś gracz może się wyróżnić, bo większość walk wygląda tak samo. Co zabawne, komentatorzy ligi prawie w ogóle nie używają zwrotu Goats, bo większości community to hasło kojarzy się z czymś negatywnym. Słabe jest też to, że ludzie od ligi nie mogą zrobić z tym praktyczne nic, bo przecież nie zakażą graczom używania tych kompozycji a jedynie nerfy bohaterów mogą kiedyś coś zmienić.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ