Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Tymczasowy koniec bety Overwatch
News Ważna informacja

Tymczasowy koniec bety Overwatch

Beta Overwatch tymczasowo zostanie wyłączona 10 grudnia o godzinie 18:00, powróci w połowie stycznia, więcej informacji można znaleźć w oficjalnym oświadczeniu.

[blizzardquote]Od rozpoczęcia beta-testów Overwatch w październiku gracze z całego świata rozegrali ponad 900 000 meczów. Przez ten czas udało nam się zebrać cenne dane o naszych serwerach, głównych systemach – takich jak system dobierania graczy – i o ogólnym balansie map i postaci. Było to możliwe również dzięki zgłaszanym przez was błędom oraz opiniom, sugestiom i wrażeniom, którymi się z nami dzieliliście.

Była to kluczowa faza w procesie tworzenia gry, ale przyszła pora na przeanalizowanie zebranych danych, szczegółowe zapoznanie się z otrzymanymi od was informacjami i jak najlepsze wykorzystanie zdobytej w ten sposób wiedzy. W tym celu, w czwartek, 10 grudnia o godzinie 18:00, zaczniemy dłuższą przerwę w zamkniętych beta-testach Overwatch. Czas ten wykorzystamy na wprowadzenie poprawek do gry, jak również na rozwijanie funkcji takich jak oglądanie meczów czy system progresji.

Jak wspomnieliśmy, przerywamy testy tylko na pewien czas i planujemy ponownie udostępnić wam zamknięte beta-testy Overwatch w połowie stycznia przyszłego roku. Po Nowym Roku opublikujemy więcej informacji o kolejnej fazie testów, trzymajcie więc rękę na pulsie!


Pytanie: Co się stanie po rozpoczęciu przerwy w zamkniętych beta-testach?
Odpowiedź: Kiedy 10 grudnia rozpocznie się przerwa, gracze nie będą mogli logować się do klienta wersji beta. Fora zamkniętej bety pozostaną dostępne do 18 grudnia.

 

P: Jeśli teraz posiadam dostęp do zamkniętej bety, to czy po zakończeniu przerwy w styczniu uzyskam go ponownie?
O: Tak. Wszyscy gracze, którzy posiadają dostęp do zamkniętych beta-testów, będą mogli je kontynuować po zakończeniu przerwy w styczniu.

 

P: Czy będziecie przyznawać dostęp do zamkniętej bety nowym graczom przed 10 grudnia, zanim nastąpi przerwa?
O: Nie planujemy przyznawać dostępu do zamkniętych beta-testów kolejnym graczom przed rozpoczęciem przerwy 10 grudnia.

 

P: Czy po zakończeniu przerwy dodacie nowych graczy do beta-testów? 
O: Tak, po zakończeniu przerwy planujemy zaprosić nowych graczy do udziału w zamkniętych beta-testach. Konkrety dotyczące terminu i liczby graczy zależą od naszych potrzeb podczas nowej fazy testów.

 

Chcemy podziękować wszystkim uczestnikom zamkniętych oraz weekendowych beta-testów, jak również uczestnikom dyskusji w serwisach Twitter, Facebook, YouTube i Reddit za pomoc w uczynieniu z Overwatch jak najlepszej gry. Wykonaliście podczas testów niesamowitą pracę, a cały zespół twórców gry jest wam niezmiernie wdzięczny za niesamowity odzew.

Do zobaczenia w 2016![/blizzardquote]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ