Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Ukryte apteczki na nowej mapie Hawana!
News

Ukryte apteczki na nowej mapie Hawana!

Hawana ma kilka ciekawych  sekretów. Między innymi dość dobrze ukryte apteczki.


Trudno powiedzieć, czy jest to wynik jakiegoś błędu ludzkiego, czy specjalne umieszczenie apteczki w… Kamieniach. Poważnie, idziecie sobie i nagle wśród kamieni znajduje się apteczka. Sami zobaczcie, o które miejsce chodzi bo naprawdę może się to przydać w normalnych grach.

Miejscówka naprawdę ciekawa. Trochę dziwi położenie „leczonka”, może to jakiś błąd. Ciekawie jest też dalej:

W przeszłości mieliśmy sytuacje, w których rozmieszczenie apteczek było zmieniane w trakcie przebywania mapy na serwerze testowym. Być może podobnie będzie i w tym przypadku.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

  • To było tak, blizzard wypuszcza nowy event który jest gówniany, stwierdza że da już niegotową mapę żeby gracze zapomnieli na chwilę o śmieciowym evencie . Wszyscy nazywają to „ukryte apteczki” i doszukują się w tym easter egga, blizzard podłapie temat i stwierdzi że dobra podoba się to tego nie naprawiamy!!

    • Też masz wrażenie, że naprawdę nie dało się wierzyć, że można tak spektakularnie z*ebać archiwa a jednak tak się stało ? :3

      • Ostatnio dostałem wiadro zimnej wody od blizzarda, szczerze Ci powiem że event to dno, naginam w rainbow six siege, bo w przeciwieństwie do overwatch jest mega dobrze wspierany i balansowany zresztą ostatnie miesiące grania w overwatch to były takie na siłe, ostatnio dobrze się bawiłem po wyjściu Ashe.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ