Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » W Overwatch niedługo pojawią się nowe skórki OWL
News

W Overwatch niedługo pojawią się nowe skórki OWL

Wygląda na to, że Blizzard kombinuje z nowymi wersjami kolorystycznymi dla drużyn Overwatch League.


Skórki Overwatch League głównie służą do pokazania kibicowania swoim ulubionym drużynom. Tymczasem wiele z nich jest na tyle fajnych, że gracze po prostu ich używają, jak normalnych skinów.

Gracze odkryli, że Blizzard szykuje na nowy rok kilka nowych wersji kolorystycznych skórek dla profesjonalnych drużyn Overwatch.

Nowe skórki Overwatch League

Jeden z użytkowników Reddita o nicku DocterrificDoc zauważył, że w raz z najnowszą aktualizacją PST dodano do niektórych skórek oznaczenie „2018”.

Sugeruje to, że niedługo powinny się pojawić nowe wersje skinów dla wybranych drużyn. Nie ma jeszcze oficjalnej daty ich pokazania, ale musi to być przed kolejnymi rozgrywkami Overwatch League.

Drużyny, jakie na pewno otrzymają nowe skiny to między innymi Florida Mayhem, San Francisko Shock, Los Angelev Valiant. Czy jest to wielkim zaskoczeniem? Raczej nie. Od jakiegoś czasu wiadomo, że niektóre zespoły zmieniają swoje barwy, co będzie miało ścisły związek ze zmianami w samej grze.

Gracze zastanawiają się natomiast, jak będzie wyglądać sprawa z nabywaniem nowych wersji. Czy będą one automatycznie dołączane do kont, które mają skórki z 2018 roku? Na ten moment pozostaje to zagadką.

5 komentarzy

Dodaj komentarz

  • no ja bym wolał by w grze pojawiła się inna rzecz – nie będę mówił jaka ale zaczyna się na B a kończy na OHATER. skoro już Blizzard ma podobno 6 gotowych postaci to przydało by się może, nie wiem, zaimplementować je w końcu do gry?

    • po co to komu, wrzuca ze 3 postacie do ow2 glupie ludzie kupia, mimo ze dlc mialy byc za darmo i problem z glowy

      • Z tym, że ow2 to nie dlc do jedynki tylko oddzielna gra, i to jest spoko. Martwi natomiast to, blizz zaniedbuje jedynkę mimo, że dwójka jeszcze nie wyszła i na to już nie mają usprawiedliwienia

  • Mam cztery skórki z OWL (ciemnofioletową i białofioletową do Symmetry i te same dla Baptista) i uważam, że są to jedne z najlepszych „łatwych”/”prostych” skórek w grze, zwłaszcza fioletowe, jednak nie wydaje mi się, żeby to na nich skupiał się Blizzard. Nadal czekam na Echo, Sojourn i „tego złego” z Archiw 2019 roku. Czekam również na skórki do Symmetry (mam wszystkie i czekam na nowe) oraz Baptista i Sigmy. Te dwie postacie potrzebują nie tylko skórek ale też większej uwagi ze strony Blizzarda.

    • Większej uwagi? Wydaje mi się, że Sigma i Baptiste są jednymi z lepiej zbalansowanych postaci w grze

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ