Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Weekendowe beta-testy – wszystko co powinieneś wiedzieć
News

Weekendowe beta-testy – wszystko co powinieneś wiedzieć

Wczoraj odbyło się flagowanie kont, ze względu na nadchodzące weekednowe beta-testy Overwatch, które rozpoczną się w dzisiaj (piątek) o godzinie 18:00 i potrwają do poniedziałku również do godziny 18:00. Testy mają za zadanie sprawdzić jak zachowa się cała infrastruktura pod większym obciążeniem.

Wczoraj miały miejsce dwie fale, w jednej z nich oflagowane zostały konta, które będą miały dostęp do bety jedynie w ten weekend, a druga, która była w nocy dotyczyła flagowania kont, które na stałe będą miały przypisane dostęp do bety.

  • Pierwsza fala trwała od 19:00 do 1:00 w nocy, oflagowane zostały wtedy konta, które będą miały dostęp do bety jedynie w ten weekend.
  • Druga fala pojawiła się o godzinie 3:00 w nocy i trwała do godziny 7, w tej fali zostały oflagowane konta, które będą mieć na stałe dostęp do zamkniętej bety.

Co ciekawe dostępne będą jedynie trzy mapy Hanamura, King’s Row i Watchpoint: Gibraltar, natomiast liczba bohaterów nie zmieni i dostępni będą wszyscy, czyli 21.

Zachęcamy także do sprawdzenia wymagań gry, aby upewnić się czy was sprzęt podoła grze oraz do sprawdzenia jaka czułość będzie dla nas najlepsza.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ