Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Wieprzu z Overwatch znalazł się w Borderlands 3!
News

Wieprzu z Overwatch znalazł się w Borderlands 3!

Od dawna sugerowano, że Borderlands ma wiele wspólnego z Overwatch. Teraz oficjalnie w najnowszej grze Gearbox Software pojawiają się odwołania do produkcji Blizzarda.


O Borderlands wśród społeczności Overwatch mówiło się już dawno temu, przy okazji wydania mapy JunkerTown. Wtedy wiele osób sugerowało, że Blizzard musiał inspirować się Borderlands i tamtejszym klimatem.

Oczywiście nigdy tego nie potwierdzono, ale gracze wyniuchali pismo nosem.

Wieprzu w Borderlands 3

W trzeciej odsłonie serii pojawiły się jasne nawiązania do Overwatch. Użytkownik reddita o nicku Ryanmonty1 wstawił zdjęcie pokazujące jedną z postaci, na jaką natrafimy w grze. Sami zobaczcie:

Nie przypomina Wam kogoś? Dokładnie, to Wieprzu. W dodatku sama nazwa nawiązuje do postaci z Overwatch. Przypomnijmy, że Blizzard nazwał dużego świniaka „Roadhog”. Tutaj mamy „Road Dog”.

To jednak nie koniec smaczków. W Borderlands znajdziemy także granat o nazwie „Widowmaker”, czyli Trupia Wdowa z opisem „À la vie, À la mort” co na język polski można przełożyć „Do życia, do śmierci”.

Borderlands 3

Borderlands 3 wypuszczono 13 września 2019, od tamtej pory znajduje się bardzo wysoko w rankingach popularności chociażby serwisu Twitch. Widać, że zainteresowanie jest naprawdę duże, bo produkcja Gearbox Software wskoczyła na 6 miejsce na całej platformie.

Tagi

3 komentarze

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ