Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Wskazówki dla graczy Overwatch
News

Wskazówki dla graczy Overwatch

Porady Overwatch

Ze względu na otwarte beta-testy wielu graczy rozpoczyna swoją przygodę w Overwatch, dlatego przygotowaliśmy dla Was zbiór informacji, które pozwolą zrozumieć grę. Overwatch jest czymś nowym i zazwyczaj w strzelankach każdy liczy tylko na siebie, tutaj tak nie jest, aby wygrać potrzebujemy do tego zespołu, nie wygramy gry jeżeli będziemy skupiać się na samym sobie.

W Overwatch najlepiej gra się z kim, dlatego nie zapomnij dołączyć do naszej grupy!

Zwracaj uwagę na kompozycje swojego zespołu

Jest to najważniejsza kwestia, która w ogromnym stopniu przyczynia się do wygranej gry. Zwracajmy uwagę na kompozycje naszego zespołu i starajmy się grać postaciami, których brakuje. W prawej stronie ekranu widoczne są podpowiedzi, jeżeli brakuje tanka, weź go, jeżeli postaci wspierającej, zagraj nią. Staraj się nie wybierać postaci pod siebie, a pod zespół. 2 tanków i 2 supportów w zespole również nie będzie dobrym rozwiązaniem, ponieważ brakuje postaci zadających obrażenia. Staraj się nie wybierać defensywnych postaci podczas ataku, ponieważ wtedy nie ma kto podejść do obiektu, a mniejsza grupa znacznie szybciej ginie. Można sobie pozwolić na jedną postać defensywną podczas ataku, ale starajmy się to ograniczać, ponieważ im większa grupa pojawi się przy obiekcie, tym szybciej uda się go przejąć.

Zabójstwa nic nie oznaczają

W większości gier FPS skupiamy się na tym, aby mieć jak największa ilość zabójstw, ale do wygrania gry nie przyczyniają się tylko one. Twoja drużyna nie ma z Ciebie pożytku jeżeli jej nie pomagasz. Celem gry w Overwatch jest atak lub obronią obiektu, wielu nowych graczy niestety tego nie rozumie.

Baw się dobrze

Overwatch dostarcza masę zabawy, ale niestety niektórzy gracze denerwują się na innych jeżeli coś zrobią źle. Otwarta beta trwa od niedawna i jeszcze nie wszyscy gracze wiedzą jak grać, dlatego jeżeli przegrywasz to trudno, następnym razem może pójdzie lepiej. Staraj się komunikować z innymi graczami używając menu dostępnego pod przyciskiem . Czerp radość z rozgrywki!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ