Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Wskazówki o 30 bohaterze powinny zacząć się już pojawiać! To już ten czas!
News

Wskazówki o 30 bohaterze powinny zacząć się już pojawiać! To już ten czas!

Następny bohater nadchodzi. Zawsze na kilka tygodni wcześniej gracze otrzymywali wskazówki odnośnie nowej postaci.


Jeżeli Blizzard będzie się trzymał swojego harmonogramu wydawania postaci, a zapewne będzie, bo w marcu powinniśmy zobaczyć nową postać na serwerach testowych. Przy poprzednich postaciach zapowiedzi zaczynały się 2 tygodnie wcześniej jakimś małych szczegółem i na tydzień przed oficjalnym wypuszczeniem mieliśmy sporo różnych wskazówek. Tak przynajmniej było z pozostałymi „letnimi” bohaterami.

Jak to było poprzednio?

Około 20 lutego pojawiały się pierwsze duże podpowiedzi. Orisa dostała opowiadanie o Efi, natomiast przy Brigitte na Twitterze dodany został raport „Biały dom”.

Teraz zapewne będzie podobnie. Teoretycznie został tydzień z wyliczeń, ale oczy trzeba mieć szeroko otwarte już teraz, bowiem wskazówki Blizzarda mogą pojawić się w każdej chwili!

Macie jakieś typy? Chociaż do klasy?

Tagi

21 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Mam nadzieję, że będzie to jakiś support. Mieliśmy już tanka chomika i dpsa Ashe. Czas najwyższy na nowego healera.

  • A czy news musi być o czymś żebyś w niego kliknął? Jak widzimy nie. Kliknąłeś, reklamy zobaczyłeś, przychód wygenerowałeś. Kliknięcia się muszą zgadzać.

    • Dokładnie, na stronach z wysoką jakością zawsze mam adblocka wyłaczonego, widzę że trzeba będzie go uruchomić bo lepiej dostawać mniej newsów i trzymać poziom niż robić newsy takie jak ten, nic nie wynoszący, to jest news po to by coś było na siłę poziom pudełka.

  • Fakt, jest Ashe <3 to póki co nowego dpsa nie potrzeba. Jeszcze znów by dodali jakiegoś retardowego doomfista czy coś, więc lepiej niech już dodają te tanki i supporty…

 • No i super. Mam nadzieję na jakiegoś nowego main tanka bo granie Rein, Winston, Orisa zaczyna męczyć. Za substytut D.Vy też bym się nie obraził, bo skubana jest niemal w każdym meczu OWL. Także czekam i to mocno. Może to czas na Junkerqueen?

 • A kto czeka na rozwinięcie wątku archeologów? Jakiś może prastary antyczny Omnik, zrodzony z Overwatchowego mistycyzmu :) albo potężny relikt, broń w rękach dzielnego odkrywcy?

 • Osobiście bardzo cieszyłbym się gdyby zrobili raz takie Duo postaci coś jak Xayah i Rakkan (jeżeli pomyliłem imiona to sorki) League of Legends.
  Ciekawe czy wogle ktoś z niebieskich pomyślał o takim pomyśle. Niezwykle intrygujące.

  • Było tak ze Złomiarzem i Wieprzem. Zostali wypuszczeni razem i mają wspólną historię w sumie dalej gdzie jeden tam i drugi. Ale pewnie masz na myśli, że po premierze, albo konkretnie dodanie zakochanej pary? Albo jest to coś prostszego, po prostu chcesz więcej postaci. Większość by tego chciała, ale z drugiej strony to już jedna postać jest na tyle przełomowa by zmieniać całą metę. Nie licząc kilka przypadków które wcale nie zmieniły mety po premierze.

 • Healer/tank to jest prawie pewne. Są to najmniejsze grupy. Tanaka wydali stosunkowo niedawno więc pewnie dostaniemy healera.

 • Droga Redakcjo czy czasem nie jest tak, że nowe postacie w tym roku mają wychodzić częściej niż dotychczas, sami o tym pisaliście na przełomie nowego roku, ponoć to potwierdził sam Blizzard, a w tym artykule z kolei piszecie cyt. „Jeżeli Blizzard będzie się trzymał swojego harmonogramu wydawania postaci” czyli dotychczasowego harmonogramu nie nowego, coś zle myślę ? nie wiem gubię się w tym wszystkim.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ