Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Wyzwanie Łaski, w którym odblokujecie nowego skina
News

Wyzwanie Łaski, w którym odblokujecie nowego skina

Zgodnie z przewidywaniami, po wczorajszym opowiadaniu pojawiło się nowe wyzwanie, w ramach którego można zgarnąć skórkę do Łaski.


Wygląda na to, że powoli staje się to standardem. Mamy opowiadanie i zaraz potem wyzwanie w Overwatch. To całkiem miły dodatek do gry, który nie wymaga jakiegoś wielkiego nakładu czasu, a można zdobyć unikalny przedmiot kosmetyczny.

OPOWIADANIE WALIRIA

Wyzwanie Łaski

Wyzwanie, które rusza już teraz pozwala na odblokowanie skórki do Łaski, którą widzieliśmy we wczorajszym opowiadaniu. Po blisko 24 godzinach udostępniono już polską wersję opowiadania, także jeżeli niekoniecznie czuliście się na siłach z angielską wersją, to teraz spokojnie możecie obadać w naszym ojczystym języku.

Wygląd skórki:

Dzięki wygranym w Szybkiej grze, Rywalizacji i Salonie gier możesz zdobyć – obok normalnych nagród tygodnia – dostępny przez ograniczony czas portret gracza, dwa graffiti oraz legendarną skórkę Doktor Ziegler dla Łaski!

Oprócz tego Blizzard udostępnił również film:

Nagrody za oglądanie

Oglądaj transmisje na Twitchu podczas lub między meczami, aby odblokować jeszcze więcej elementów kosmetycznych Łaski. Aby zdobyć sześć wyjątkowych graffiti z wyzwania Łaski: Reaktywacja, oglądaj streamerów biorących udział w promocji podczas ich gry w Overwatch do 2 grudnia!

UWAGA: Aby móc otrzymać nagrody Twitch Drops, musisz połączyć swoje konta Blizzard i Twitch.

  • 1) Zaloguj się na swoje konto Twitch i przejdź na stronę połączeń Twitch.
  • 2) Kliknij „Połącz” obok opcji „Battle.net (Blizzard)” i wykonaj polecenia wyświetlane na ekranie.
  • 3) Oglądaj uczestniczące w promocji transmisje, aby zdobyć graffiti i portrety.

 

13 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ