Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Zablokowanie kompozycji do 2-2-2 może się pojawić w tajemniczych bohaterach!
News

Zablokowanie kompozycji do 2-2-2 może się pojawić w tajemniczych bohaterach!

Okazuje się, że Blizzard aktywnie myśli nad kompozycjami w Overwatch.


Jeff Kaplan ujawnił, że obecnie zespół myśli nad możliwością dodania „zbalansowanych” tajemniczych bohaterów. Co to dokładnie oznacza?

Myślimy nad trybem tajemniczych bohaterów z zablokowaną kompozycją do 2-2-2

Taki tryb zapewne byłby przedsionkiem i testem, czy warto temat ciągnąć dalej. Salon gier chyba idealnie nadaje się do tego typu testów.

W tej historii nie ma jednak konkretów. Wiemy, że do Salonu Gier mają zostać dodane zupełnie nowe tryby, których nie ma obecnie w grze. Nie będzie to nic przełomowego, po prostu delikatne wariacje.

Tagi

23 komentarze

Dodaj komentarz

  • Cztery Mercy i dwa reapery. Wyobraź sobie to.
   Czasem są takie drużyny w „tajemniczych”, że odechciewa się w ogóle grać na tym trybie.

   • Oj to jeszcze nie jest tak źle. Przy odrobinie szczęścia dostaniecie snajpera i po sprawie. Ciekawie jest jak przeciwnik ma np. Bastiona jakiegoś supporta i pozostałe tarcze, wtedy to już snajper nie pomoże. Ale zrozumiałem aluzje :)

   • Więc wystarczy zablokować aby postacie się nie dublowały w drużynie. Nie potrzeba do tego 2-2-2

  • Sądziłem, że frajdą ma być niewiedza na temat postaci, którą zaraz otrzymamy :3 Aaaa no i to, że jak ogarniasz większą liczbę postaci niż twój przeciwnik, co całe życie był OTP genjim, to mecz masz w kieszeni :3

  • Nie wiem co to za frajda kiedy w przeciwnej drużynie masz dwa bastiony orise i torebka a u Ciebie są 3 wdowy i żadna nie próbuje umrzeć żeby dostać coś lepszego [*] (autentycznie miałam taką sytuację w tamtym tygodniu)

 • Oby to dodali, nareszcie Tajemniczy Bohaterowie staliby się zbalansowani.
  A jak według was „właśnie to jest najśmieszniejsze w tym trybie”, to idźcie grać Bez Ograniczeń.

  • Idąc twoim „tokiem rozumowania”, jeśli chcesz „zbalansowanej” rozgrywki, to idź gra rankedy:)

  • Najpierw przeprowadza się testy, a Salon Gier jest do tego idealny. Napisała to nawet redakcja. Proszę o większą uwagę.

 • Z jednej strony spoko, ale z drugiej oprócz niewiedzy jaką postać zaraz otrzymamy ten brak balansu też jest frajdą :/

 • Jak Dla mnie nie powinno zostać wprowadzone w tym trybie 2-2-2 ponieważ to jest cały urok tego trybu gry

 • Mi by wystarczyło gdyby były dwa warunki
  1. Postać nie może się powtarzać w drużynie
  2. Musi być minimum jedna postać danej „klasy”

  Większość gier których osobiście przegrywam to gry w których trafi się podwójna postać np; 3 brigitte lub 2 łaski potrafią spokojnie wygrać dla drużyny mecz tak samo 2x torb 2x orisa. Drugi podpunkt zapewnił by minimalny balans w drużynach a jednocześnie nie upodobnił by gry do szybkiej gry.

 • Pomysł jest dość średni biorąc pod uwagę że jak ktoś będzie chciał zagrać inną klasą niż tą którą dostał przed śmiercią to będzie musiał ginąć z co najmniej jednym teammate’m. W przeciwnym wypadku tryb zablokuje mu możliwość dostania innej klasy. Ale jeśli znaleźliby jakieś alternatywne rozwiązanie to byłaby to całkiem fajna nowość.

 • Tajemniczy bohaterowie to zdecydowanie jeden z najlepszych i według wielu najzabawniejszy tryb rozgrywki w OW. Jednym z powodów jego wyjątkowości jest właśnie to, iż można trafić np na 3 Bastiony czy kilka Symetr lub Mei i jest frajda. Ostatnią rzeczą o jakiej myślę podczas gry w tym trybie to wygrana czy mistyczny balans.

  Jestem skłonny częściowo zgodzić się z niektórymi głosami, jakoby blokada 2-2-2 miała pomóc blizzardowi w ogarnięciu kuwety i zwiększeniu „balansu” w grze, jednak takie zagrywki w trybie losowych gaczy, stworzonym dla czystej frajdy, gdzie nie muszę się przejmować cancer-dzieciakami, czy super-hiper-ultra noskillowymi mainamy wdowy/hanzo/genji są według mnie całkowicie pozbawione sensu i przeczą temu, czym te tryb jest, lub bardziej czym powinien pozostać.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ