Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Zamknięta beta Overwatch powraca 9 lutego
News Ważna informacja

Zamknięta beta Overwatch powraca 9 lutego

Każdy fan Overwatch chyba długo czekał na tę informacje – beta Overwatch będzie znowu dostępna 9 lutego! Wraz z powrotem bety pojawią się zapowiadane już wcześniej przez nas nowości m.in. system progresji bohaterów, dwie nowe mapy wraz z nowym trybem, a także wiele usprawnień w rozgrywce. Osoby które już wcześniej miały dostęp nie utraciły go!

[blizzardquote]Bohaterowie, przygotujcie się do kolejnej misji – zamknięta beta Overwatch powraca 9 lutego!

Od czasu ostatniej rundy testów nasi technicy spędzili wiele godzin w laboratorium Winstona, analizując dane zebrane przez agentów działających w terenie i tworząc nowe elementy oraz usprawnienia gry. Są to między innymi:

  • Zupełnie nowy system progresji
  • Dwie nowe mapy oraz nowy tryb gry
  • Aktualizacja balansu kilkorga bohaterów
  • Różnorodne usprawnienia gier prywatnych, w tym możliwość rozegrania meczu w całości z SI

Testerzy biorący udział w zamkniętej becie będą mogli zapoznać się z wszystkim natychmiast po ponownym jej uruchomieniu (w przyszłym tygodniu). Trzymajcie rękę na pulsie, ponieważ już wkrótce podzielimy się z wami szczegółami informacjami o nowościach w becie Overwatch oraz opublikujemy pełne informacje o aktualizacji.

Przypominamy: wszyscy, którzy mieli dostęp do zamkniętej bety Overwatch przed przerwą, nie utracili go i mogą grać w kolejnej fazie testów. W grze pojawiła się masa nowych elementów, więc zamierzamy zaprosić do testowania więcej graczy, by zebrać jak najbardziej zróżnicowane opinie i sugestie. Wszystkich zainteresowanych udziałem w zamkniętych beta-testach zapraszamy do zapisów!

ZAPISZ SIĘ DO BETY

Zamknięte beta-testy Overwatch zostaną ponownie uruchomione w regionach amerykańskim oraz europejskim 9 lutego, zaś w regionie azjatyckim 16 lutego. Tutaj możecie się dowiedzieć, jakie części świata obejmują poszczególne regiony.[/blizzardquote]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ