Złomiarz za mocny na Deathmatchu?
Wiele osób twierdzi, że Złomek jest obecnie za mocny na tryb Deathmatch.
Serwis 12up.com pisze, że nowa wersja Złomiarza może być zbyt OP na deathmatch. Skąd takie wnioski?
To nie jest zdanie redaktorów overwatch.pl!
Złomek to maszyna do zabijania
Deathmatch to głównie obrażenia, mobilność i skill. Dlatego wybiera się na nim zazwyczaj postacie z małą ilością życia. Tutaj wkracza Złomiarz se swoimi bombkami. Te potrafią zadać bardzo dużo obrażeń w bardzo krótkim czasie, decydując o wyniku większości pojedynków 1v1.
Wspomniałem o mobilności. Tutaj też można wykorzystać bombki. Jedna pod siebie, druga wysadzona w locie i jesteśmy po drugiej stronie mapy. Dość potężna umiejętność.
Bez skilla się nie obędzie
Oczywiście, żeby grać dobrze tą postacią to jednak trzeba mieć trochę skilla. Nie chodzi nawet o celowanie, ale bardziej o myślenie, przewidywanie ruchów przeciwnika.
https://streamable.com/3bhap
Chociaż racja, spam też działa.
I ta opona
Nie można zapomnieć o szybszej oponie, która może latać po wszystkich ścianach. Teraz zdecydowanie trudniej ją ustrzelić i w ogóle zlokalizować.
Jak myślicie? Jest trochę za mocny, czy może po prostu jest obecnie dobrym wyborem i tyle?