Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Zmiana skórek między meczami i limit bohaterów w Szybkiej Grze
News

Zmiana skórek między meczami i limit bohaterów w Szybkiej Grze

Jeff Kaplan nie przestaje dzielić się z nami informacjami, które przybliżają nas do nowych funkcji. Tym razem dowiemy się nieco więcej na temat limitu bohaterów w Szybkiej Grze. Pojawiają się także kwestie związane z możliwością zmiany skórek w trakcie gry.

[blizzardquote]Chcielibyśmy dodać też taką opcję. Nasz projekt pozwala na zmianę skórek podczas „wyboru bohatera” ale już nie po niej. Chcemy, aby gracze mogli zmieniać skórki przed meczem, ale nie chcemy, aby mogli je zmieniać w połowie meczu. Są dwie przyczyny:

 1. Twój zespół Cię potrzebuje. Idź im pomóc
 2. Nie chcemy, aby powstawało zamieszanie m.in. na czacie, gdy gracze zmieniają skórki.

Funkcja ta jest na naszej liście od bardzo dawna i chcemy ją wprowadzić. Zazwyczaj skupiamy się na innych rzeczach (takich jak przygotowanie do 2 sezonu), ale jest to coś co bardzo chcemy dodać.[/blizzardquote]

Limit bohaterów w Szybkiej Grze

Blizzard przymierza się do wprowadzenia limitu bohaterów w trybie Szybkiej Gry, jednak prawdopodobnie nie będzie to zwykły limit bohaterów. Twórcy nie chcą nas ograniczać i gracze, którzy będą chcieli zagrać kilkoma takimi samymi bohaterami podczas gry, prawdopodobnie nadal będą mieć taką możliwość.

[blizzardquote]Jest nam niezwykle miło, gdy widzimy, że wiele osób cieszy się z limitu bohaterów w trybie rywalizacji. Byliśmy zdenerwowani przed jej wdrożeniem, ale cieszymy się, że odebraliście to pozytywnie.

Cały czas dążymy do wprowadzenia tego elementu w Szybkiej Grze. Mamy kilka pomysłów w jaki sposób możemy wprowadzić ową koncepcje, bez pozbawiania graczy przyjemności z gry. Nie jest to element, który chcemy wprowadzić już teraz, ponieważ musimy wziąć pod uwagę obie strony i upewnić się, że każda z nich otrzymała to czego oczekuje.

Aktualnie badamy jak rozwiązać ten problem, aby obie strony były zadowolone.[/blizzardquote]

10 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Cóż, to z tą zmianą skórek mi pasuje, fajnie by było jakby można było jeszcze grafiti, bo np: zdobyłem pikselka Mei i chciałem żeby wszyscy go zobaczyli. Co do limitu bohaterów, to wydaje mi się to dobrym pomysłem, ale z drugiej strony zabrałoby to jakąś zabawę. Więc sam nie wiem. Pozdrawiam ?!

  • Zabawę z gry to zabiera mi akcja jak widzę 6 małp albo 6 żołnierzy w drużynie przeciwnej. człowiek chce pograć normalnie to tylko traci czas na użeranie się z czymś tamkimś

   • To jest decyzja samej ekipy, którzy robią z was bekę, aby grać tylko jednym bohaterem. Też coś takiego czasem spotykam, lecz przez ich głupotę, zazwyczaj przegrywają.
    Wybieranie skórek w trackie gry, przed meczem, nie zmieni nic rozgrywki na gorsze, tyle ją ulepszy.

 • spoko sprawa z tymi skinami, właśnie o tym myślałem niedawno. Ponieważ posiadamy wiele skinów a zazwyczaj używa się jednego i tego samego.

 • Zmiana skinów poza „wyborem bohatera”, jest czymś na co czekałem od dawna. Sugerowałbym, aby była możliwość zmiany skórki przed rozpoczęciem meczu, kiedy leci nam czas oczekiwania do jego rozpoczęcia. To np. jeśli oczekiwania trwa 3 minuty, to pierwsze 2 minuty dają możliwość zmiany, następnie jak jest już tylko minuta do rozgrywki, funkcja ta zostaje zablokowana, aż skończy się mecz.
  Nie pamiętam ile dokładnie trwa czas oczekiwania, ale ważne dla mnie jest, aby była ta jedna minuta ogarnięcia się przed meczem, kiedy funkcja ta jest zablokowana.

 • Lepiej by dali mozliwosc uzywania wielu emotek w trakcie rozgrywki a nie tylko jedna, ktora wczesniej trzeba sobie wybrac.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ