Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Zmiany w bohaterach wspierających w 2 sezonie
News

Zmiany w bohaterach wspierających w 2 sezonie

Sezon 2 zbliża się nieubłaganie, a bez trybu rywalizacji wielu graczy nie potrafi się odnaleźć. Drugi sezon rywalizacji rozpocznie się 6 września, ale do tego czasu kilku bohaterów ma otrzymać zmiany wpływające na ich balans.

[blizzardquote]Wprowadziliśmy wiele zmian od Sezonu 1, dane podsumowujące go nie miały już większego znaczenia. Ponadto dokonaliśmy istotnych zmian po zresetowaniu placementów (pierwszych 10 gier) na PST. Wiele informacji zwrotnych, które otrzymujemy są odniesieniem do sezonu 1 lub obnoszą się do resetu placementów w Sezonie 2. Więc oddzielenie tych wszystkich starych elementów od nowych jest trudne.

Jak to wygląda obecnie:

 • Zenyatta jest na dobrym miejscu
 • Ana jest na dobrym miejscu
 • Łaska otrzyma małą poprawkę (w trakcie)
 • Pozycja Lucio jest słaba (w trakcie poprawek)

Są oczywiście inni bohaterowie, którzy zostali uznani za zbyt słabych lub silnych i również oni otrzymają zmiany. Ponadto będziemy cały czas przyczyniać się do balansu bohaterów i na bieżąco postaramy się dokonywać ulepszeń w miarę potrzeb. [/blizzardquote]

6 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Słaba pozycja Lucio? Może nie jest koksem, ale jest niezbędny w każdym meczu, a mecze profesjonalnych drużyn tylko to potwierdzają.
  Niech mu podniosą obrażenia i będzie gites ;)

  • nie o to chodziło w tym tekscie, jest to średnio przetłumaczone więc można to źle zinterpretować. chodzi o to, że gracze, którzy grali lucio dostawali mniej pkt za wygraną, niż ci, którzy grali innymi postaciami, przykładowo grasz z ziomeczkiem meczyk, ty grasz luciem, on gra mccree, wygraliście, ale jego ranga wzrosła więcej jak twoja, mimo ze graliście w tym samym meczu i oboje wygraliście.

 • Lucio byl za czesto grywalny, wręcz niezbędny. Co za tym idzie w końcu się nudzi oglądać profesjonalne rozgrywki gdzie dosłownie każdy mecz gra się zenya/lucio/zarya/reinh/ (dwa dps). Fajnie że zajmują się balansem, ponieważ dzięki temu powstają nowe taktyki oraz „opłaci” się pickować coś innego niż „regular”. Z tego co widziałem to teraz po zmianach w champoionach bardziej pickuje się ZENYA+MERCY (ew ANA), ja nadal czekam by pickować symetre jako support nr 2 a nie tylko dodatek na pierwszy pkt zamiast drugiego tanka.

 • Czytajac komentarze chyba zle zostal przetlumaczony tekst, chodzi o placementy i o gry rankingowe a nie o ilosc wybierania danej postaci w grach/mechach. Dla przykladu, lucio w duo z mcree grali sobie 10 placementow, mieli po tyle samo wygranych jak i przegranych ale to mccree mial o wiele wieksza range od lucia, bo wedlug systemu lucio „malo robil” mimo ze bez niego grac sie nie dalo. Ten blad systemu bardzo dotykal ludzi ktorzy mainowali lucio. Polecam kanal ytubera „Force Gaming” tam jest wszystko szczegolowo omowione.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ