Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Żołnierz-76 – Poradnik, jak grać, kontry
News

Żołnierz-76 – Poradnik, jak grać, kontry

Żołnierz-76 powinien przypaść wszystkim, którzy mieli wcześniej doczynienia z FPS’ami, pokroju Battlefielda. Postać bardzo mobilna i potrafiąca wprowadzić duże zamieszanie w szeregach wroga.

Podstawową bronią jest karabin, który cechuje się małym rozrzutem i dużymi obrażeniami. Żeby jednak nie było za łatwo, w magazynku znajduje się zaledwie 25 naboi. Toteż częste przeładowania staną się dla nas standardem.

Rakiety to idealne uzupełnienie karabinu. Tę umiejętność można porównać do np. RPG. Zadaje obrażenia obszarowe i jest bardzo efektywna, jeżeli chodzi o ofensywnych bohaterów, dysponujących małą ilością życia. Idealne do dobijania przeciwników.

Sprint to coś, czego w Overwatchu mi bardzo brakuje. Ile to już razy zdarzyło mi się ciężko westchnąć widząc drogę, jaką mam do przebycia, by znaleźć się w centrum walki, czy obok punktu. Przy graniu żołnierzem ten problem zupełnie odpada. Uzywając „shifta” można zarówno uciec, jak i dogonić wrogiego championa. Jest jednak mała rzecz, która niekiedy potrafi zirytować. Spirt aktywujemy poprzez naciśnięcie klawisza, a nie (tak jak przyzwyczaiły mnie inne gry) poprzez przytrzymanie. Efektem tego jest sporadyczne zatrzymywanie się w miejscu.

Coś, bez czego ta postać byłaby niekompletna. Możliwość odnowienia zdrowia, nie tylko sobie to wielka zaleta. Stawiamy na ziemi „emiter” i w kilka chwil regenerujemy zdrowie swoje, oraz naszych towarzyszy znajdujących się w zasięgu działania umiejętności.

Umiejętność specjalna często pojawia się w najlepszych zagraniach, pokazywanach na zakończenie rundy. Nie ma tu nic skomplikowanego, nie musimy dokładie celować a nasze pociski i tak będa trafiać w przeciwników.

Soldier-76 to bohater kompletny. Ma mocną broń, możliwość dobijania wrogów z małą ilością życia, możemy leczyć siebie i naszych sojuszników oraz raz na jakiś czas siać pogrom bez celowania.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym poradnikiem dotyczącym kontr na wszystkich bohaterów.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ