Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Bohaterowie » SOMBRA

SOMBRA

PRAWDZIWE DANE:   ░░░░░░, 30 LAT

ROLA: atak-icon ATAK

TRUDNOŚĆ: ⭐⭐⭐

ZAJĘCIE:   HAKERKA

BAZA OPERACYJNA:   DORADO, MEKSYK

PRZYNALEŻNOŚĆ:   SZPON, BYŁA CZŁONKINI LOS MUERTOS

„ZHAKOWAĆ MOŻNA WSZYSTKO… I WSZYSTKICH”

Sombra to jedna z najbardziej osławionych hakerek, która wykorzystuje zdobyte informacje, aby manipulować ludźmi u władzy.

Zanim przyjęła pseudonim „Sombra”, ░░░░░░ była jedną z tysięcy dzieci osieroconych przez kryzys omniczny. Większość infrastruktury jej kraju uległa zniszczeniu, a ona sama przeżyła wykorzystując wrodzoną smykałkę do komputerów i hakowania.

Przygarnięta przez meksykański gang Los Muertos, ░░░░░░ pomogła jego członkom w samozwańczej rewolucji przeciwko władzom. Los Muertos uważali, że na odbudowie Meksyku dorobili się przede wszystkim bogaci i wpływowi ludzie, a najbardziej potrzebujący zostali pozostawieni samym sobie.

Mimo długiego pasma sukcesów i wiary we własne umiejętności, ░░░░░░ nie spodziewała się, że światowa konspiracja, na której trop wpadła, miała ją już na celowniku. Obawiając się o swoje bezpieczeństwo ░░░░░░ musiała usunąć wszelkie ślady swojej tożsamości i zacząć się ukrywać.

Z cienia wynurzyła się jako Sombra – doskonalsza i zdeterminowana, by poznać prawdę o odkrytym spisku. Sombra przeprowadzała jeszcze śmielsze ataki hakerskie, dzięki którym zyskała liczne grono zwolenników, w tym członków Szponu. Wstąpiła w szeregi tej organizacji i przypuszczalnie przyczyniła się do potężnych cyberataków wymierzonych w korporacje silnie powiązane ze światowymi rządami. Działania te wywołały w Meksyku falę protestów przeciwko korporacji LumériCo i naruszyły bezpieczeństwo zakładów Volskaya Industries – przemysłowego ramienia rosyjskich sił obronnych przeciwko omnikom.


INFORMACJE

PISTOLET MASZYNOWY  lpm2

Pistolet Maszynowy Sombry strzela z dużym rozrzutem na krótki dystans.

HAKOWANIE  ppm

Sombra używa Hakowania, aby na chwilę uniemożliwić wrogom używanie zdolności lub uczynić apteczki bezużytecznymi dla przeciwników.

KAMUFLAŻ TERMOOPTYCZNY  shift

Sombra staje się na chwilę niewidzialna, a jej szybkość znacznie wzrasta. Zaatakowanie jej, użycie przeciwko niej zdolności ofensywnych lub zadanie jej obrażeń wyłącza Kamuflaż Termooptyczny.

TRANSLOKATOR  e

Sombra rzuca marker nawigacyjny Translokatora. Później może natychmiast wrócić w miejsce, gdzie znajduje się marker, póki jest on aktywny (także w trakcie walki).

IMPULS ELEKTROMAGNETYCZNY  q2

Sombra używa wyładowania energii elektromagnetycznej o dużym promieniu rażenia, które niszczy wrogie bariery i osłony oraz hakuje wszystkich przeciwników w zasięgu.

  • HACKATON: Zhakuj Sombrą 15 wrogów w szybkiej grze/rywalizacji, nie umierając.
  • BEZ PRĄDU: Zhakuj Sombrą 6 wrogów na raz w szybkiej grze/rywalizacji.

Kontry + Synergia

SILNY PRZECIWKO
SŁABY PRZECIWKO
SYNERGIA
     

Galeria

ŹRÓDŁO: playoverwatch.com
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ