Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Blizzard pokazał, że ma w nosie wszystko oprócz Overwatch League
News

Blizzard pokazał, że ma w nosie wszystko oprócz Overwatch League

To chyba ostateczny dowód na to, że dla Blizzarda liczy się jedynie Overwatch League, jeżeli chodzi o jakiekolwiek rozgrywki e-sportowe w Overwatch.


Chcąc grać w najlepszej lidze Overwatch na świecie, musicie przejść odpowiednią ścieżkę. Zaczyna się ona od rozgrywek Open Division, które z kolei prowadzą do Contenders League.

Okazuje się, że Blizzard w tym roku postanowił dać graczom w nagrodę za przegranie całego sezonu… Ikonkę gracza i sprej.

Ikona i sprej za Open Division

Jeżeli zagracie cały sezon w jednym składzie, od Blizzarda otrzymacie słodką ikonkę gracza i sprej do kolekcji. Jak wyglądają?

Na pewno nie można Blizzardowi odmówić tego, że są przesłodkie. Natomiast chyba nie tego oczekiwali gracze, chcący sięgać po najwyższe cele.

Trochę to można porównać z nagrodami za rankedy. Gracze mają grać dla samej przyjemności, nie dla nagród. Takie podejście oczywiście bardzo nie spodobało się całemu środowisku.

Już zaczęły się śmiechy za kulisami, jak chociażby szkic strony na Liquipedii (serwisu zajmującego się zbieraniem informacji o graczach, turniejach).

Inni zwracają uwagę na fakt, że Open Division będzie kolidować z najważniejszymi rozgrywkami typu World Cup i eventami pokroju BlizzConu.

Nastroje w tej bardziej profesjonalnej części społeczności są mocno napięte. Trudno się dziwić, chyba wszyscy spodziewali się wsparcia dla scen niższych, niż OWL, kolejny raz zawodząc się na postawie Blizzarda.

Tagi

12 komentarzy

Dodaj komentarz

      • aż się chce powiedzieć „poczekajcie do blizzconu niedowiarki!” ale no nie oszukujmy się, kto normalny wierzy że blizzcon cokolwiek zmieni w kwestii overwatcha XD teraz blizzard prawdopodobnie najbardziej skupi się na ugłaskaniu ludzi od diablo żeby trochę wizerunku zyskać, dodatek do WoWa zapewne już oficjalnie zapowiedziany zostanie a overwatch kolejny film animowany (przy dobrych wiatrach) i pokazanie bohatera który wejdzie do gry za jakiś czas i kilku nowych którzy nie wejdą przez rok jak to było z zeszłorocznym blizzconem XD overwatch fajna gra ale blizzard działa zdecydowanie za wolno i wątpię że jakoś przyciśnie żeby nadgonić tyle ile stracili czasowo

  • Dzięki boziu wyszedł w końcu Borderlands 3 i to jest kurła gierka. Over pójdzie w odstawkę na długi czas. Gry singlowe > papka multi. Choć w sumie tu też jest multi. Dobra kooperacja i tak działa lepiej jak srankedy. Pozdro. I do zobaczenia na Pandorze a nie na Giblartarze.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ