Blizzard poświęcił nowe funkcjonalności na rzecz Overwatch League. Stąd opóźnienie reworku Torbjorna!


Informacje prosto z Korei!


Wcześniej jedynie się tego domyślaliśmy. Dzisiaj mamy oficjalne potwierdzenie. Blizzard podczas spotkania z twórcami Overwatch w Korei otwarcie przyznał, że faktycznie, studio przekierowało sporo osób do prac na Overwatch League.

Liczba osób w zespole Overwatch League była bardzo mała (…). To była świadoma decyzja, by przekierować większą liczbę pracowników do Overwatch League i upewnić się, że liga okaże się sukcesem, zamiast pracować nad nowymi funkcjami i zmianami, które mogłyby znaleźć się w grze.

To stąd ten zastój w pewnym momencie i tak suche miesiące. Blizzard bardzo mocno skupił się na OWL, gdzieś gubiąc ten pęd z czasów premiery. Dobrą wiadomością jest fakt, że pierwszy sezon Overwatch niedawno się zakończył, a wiele funkcji zostanie przeniesiony na S2. Niebiescy będą mieli trochę więcej czasu nad pracami stricte związanymi z OW.

Torbjornie, gdzie jesteś?

Dowiedzieliśmy się także, że rework Torbjorna został opóźniony i nie trafi na serwery PST w następnym dużym patchu, jak to wszyscy spekulowali. Jest to konsekwencja kolejnych osób, które musiało wessać OWL.

Czy taki ruch się opylał?


Podziel się ze znajomymi!

106 comments, 74 Szerów

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...