Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Blizzard poświęcił nowe funkcjonalności na rzecz Overwatch League. Stąd opóźnienie reworku Torbjorna!
News

Blizzard poświęcił nowe funkcjonalności na rzecz Overwatch League. Stąd opóźnienie reworku Torbjorna!

Informacje prosto z Korei!


Wcześniej jedynie się tego domyślaliśmy. Dzisiaj mamy oficjalne potwierdzenie. Blizzard podczas spotkania z twórcami Overwatch w Korei otwarcie przyznał, że faktycznie, studio przekierowało sporo osób do prac na Overwatch League.

Liczba osób w zespole Overwatch League była bardzo mała (…). To była świadoma decyzja, by przekierować większą liczbę pracowników do Overwatch League i upewnić się, że liga okaże się sukcesem, zamiast pracować nad nowymi funkcjami i zmianami, które mogłyby znaleźć się w grze.

To stąd ten zastój w pewnym momencie i tak suche miesiące. Blizzard bardzo mocno skupił się na OWL, gdzieś gubiąc ten pęd z czasów premiery. Dobrą wiadomością jest fakt, że pierwszy sezon Overwatch niedawno się zakończył, a wiele funkcji zostanie przeniesiony na S2. Niebiescy będą mieli trochę więcej czasu nad pracami stricte związanymi z OW.

Torbjornie, gdzie jesteś?

Dowiedzieliśmy się także, że rework Torbjorna został opóźniony i nie trafi na serwery PST w następnym dużym patchu, jak to wszyscy spekulowali. Jest to konsekwencja kolejnych osób, które musiało wessać OWL.

Czy taki ruch się opylał?