Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Blizzard prezentuje swoją apkę do rozgrywek esportowych!
Esport News

Blizzard prezentuje swoją apkę do rozgrywek esportowych!

Blizzard Esports to nowa aplikacja mobilna, w której znajdziecie wyniki, harmonogramy i wszystko inne na temat nadchodzących rozgrywek z gier Blizzarda, a ten wstęp brzmi jak reklama.


Bardzo fajna inicjatywa Blizzarda, zobaczcie co oni sami o tym piszą:

Jesteście fanami e-sportu w grach Blizzarda i chcecie bez problemów śledzić poczynania waszych ulubionych drużyn? Pozostawajcie na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami, wynikami, harmonogramami i nie tylko w rozgrywkach e-sportowych w grach Hearthstone, Heroes of the Storm, Overwatch*, StarCraft, StarCraft II i World of Warcraft dzięki nowej, oficjalnej aplikacji mobilnej Blizzard Esports.

Po raz pierwszy w historii e-sportu Blizzarda informacje o wszystkich meczach znajdziecie w jednym miejscu bez względu na to, czy korzystacie z urządzeń z iOS, czy z systemem Android. Pobierzcie aplikację i śledźcie swoje ulubione rozgrywki e-sportowe. Ustawiajcie alerty dla wybranych imprez, a dzięki powiadomieniom już nigdy nie zapomnicie o ich rozpoczęciu!

Wszystko świetnie, tylko bez Overwatch League

Nie wiadomo, czy zostanie dodane w momencie startu nowego sezonu, czy może zwyczajnie nie będzie dostępne w ramach Blizzard Esports. Na ten moment na samym dole pod gwiazdką czytamy:

*Obecnie oferta nie obejmuje rozgrywek Overwatch League.

9 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ