Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Newsy » News » Blizzard World należy do organizacji Talon? Tak zarabiają pieniądze? Sekretny poziom na mapie? [Teoria graczy]
News

Blizzard World należy do organizacji Talon? Tak zarabiają pieniądze? Sekretny poziom na mapie? [Teoria graczy]

Bardzo ciekawa teoria odnośnie Blizzard World.


Blizzard World to jedna z najlepszych map, przepełniona różnego rodzaju easter eggami, jednak dalej gracze znajdują na niej sporo nierozwiązanych zagadek. Swoją teorię co do tej miejscówki przedstawił Karahe.

Moira na Oazie

Wszystko zaczęło się poprzez ten wątek, gdzie Karahe wskazał wyraźne powiązania Moiry z Oazą. To w ogóle osobny temat, ale również polecam go ogarnąć, jeżeli interesujecie się historią Overwatch. Z tego wynika, że Moira uczyła się na mapie Oaza: Uniwersytet. Takie same książki znaleziono również na Blizzard World. To było pierwszym połączeniem.

Pamiętajcie także, że Sombra ma swój easter egg w postaci rekordu na Blizzard World.

Z kolei Doomfist, Trupia Wdowa oraz Żniwiarz otrzymali skórki podczas wyjścia Blizzard World. Więc cała piątka z organizacji Talon jest już w jakiś sposób związana z samą mapą.

Talon stoi za Blizzard World?

Cały ten temat skrócę odpowiednio, ale możecie sobie zobaczyć pełną wersję. Doomfist zdecydowanie potrzebuje pieniędzy na swoją organizację. Naciskał na to Vialli, który ostatecznie został zabity przez Doomfista. Możliwe, że to zmusiło Pięść do znalezienia nowego źródła dochodzi i tutaj pojawia się Blizzard World. Czy jest lepszy sposób do zarobienia kasy, niż wielki park rozrywki? Wiemy, że część parku została zhakowana przez Sombrę. Być może dowiedziała się, kto był właścicielem i razem ze swoją „drużyną” przejęła cały park?

Sekretny poziom

Wszyscy wiemy, że na Blizzard World znajduje się sekretne pomieszczenie.

W Diablo sekretny poziom był wypełniony krowami. Za każdym razem, gdy Blizzard mówił, że go nie dodali, było to jedynie potwierdzeniem, że faktycznie gdzieś jest. Gracze spekulują, że może w ogóle nie chodzi o krowy, a to to miejsce:

Nadal nie wiadomo, kiedy otworzono Blizzard World i kto jest jego założycielem. Być może skiny pozwoliły naszym bohaterom dostać się na park rozrywki pod przykrywką zwykłych zwiedzających, przebranych za postacie z gier?


 

Możliwości jest sporo, a całość jest dość szaloną propozycją, jednak popieraną przez społeczność. Nie można tego wykluczyć, ani na 100% potwierdzić.

Jak myślicie, ma tu cokolwiek sens?