Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Blizzard zajmie się teraźniejszymi wydarzeniami w Overwatch!
News

Blizzard zajmie się teraźniejszymi wydarzeniami w Overwatch!

Ostatnie dwa eventy fabularne zajmowały się przeszłością. Możemy się spodziewać, że następny dotknie teraźniejszości.


Michael Chu w jednym z ostatnich wywiadów wyjawił, że Blizzard jest bardzo zainteresowany przedstawieniem bardziej teraźniejszych, aktualnych wydarzeń w Overwatch.

Ostatnie dwa eventy były skupione na przeszłości. (…) Na pewno jesteśmy zainteresowani opowiedzeniem aktualnych wydarzeń.

Tylko coś mi się tu nie zgadza. Z całej wypowiedzi Chu możemy wyciągnąć informację o tym, że Blizzard chce pokazać teraźniejszość, jednocześnie odsłaniając kolejne karty przeszłości. Jeżeli miałoby to być ewentem, to niezbyt pasowałoby do nazwy „Archiwa Overwatch”. Może rzeczywiście powstanie zupełnie nowa linia eventów, gdzie jednym z nich będzie tryb PvE, ale z obecnych wydarzeń?

To byłby zdecydowanie dobry ruch i doceniony przez społeczność. Wszyscy powtarzają, że PvE to najlepszy rodzaj rozrywki, jaki przyniosły wydarzenia sezonowe i powinno być tego więcej. Pamiętajmy jednak, ile tegoroczny Odwet zajął czasu. Blizzard ujawnił kilka tygodni temu, że prace nad nim rozpoczęły się w zasadzie tuż po zakończeniu Insurekcji. Jeżeli miałyby wejść dwa fabularne eventy, to niebiescy chyba by się nie wyrobili.

Trzeba czekać

Choć z drugiej strony mówimy tutaj o Chu, który często coś deklaruje, by potem zmienić zdanie. Czekamy na jakieś filmy animowane, komiksy, listy, cokolwiek. Wtedy się przekonamy, czy rzeczywiście dowiemy się, co tam obecnie słychać u bohaterów.

Przeszłość, czy teraźniejszość?

35 komentarzy

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ