Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » BlizzCon 2015 – harmonogram i informacje
News

BlizzCon 2015 – harmonogram i informacje

Już za niecały miesiąc będziemy mogli uczestniczyć w niesamowitym wydarzeniu BlizCon 2015. Rzekomo na BlizzConie mamy dowiedzieć się o rozpoczęciu beta testów gry. Przygotowane zostały dwa bloki poświęcone Overwatch, każdy z nich będzie trwał godzinę, szczegóły dostępne są poniżej.

[blizzardquote]Pora zaplanować swój udział w BlizzConie 2015! Właśnie zamieściliśmy mapkę terenu konwentu oraz harmonogram poszczególnych paneli, turniejów e-sportowych i innych atrakcji, które zaplanowaliśmy na piątek, 6 listopada i sobotę, 7 listopada. Zobaczcie, co dla was przygotowaliśmy, bez względu na to, czy weźmiecie udział w wydarzeniu osobiście, czy też z zacisza własnego domu dzięki wirtualnemu biletowi na BlizzCon:

Harmonogram na piątek
Harmonogram na sobotę
Mapka terenu konwentu

Ci z was, którzy chcą uczestniczyć w BlizzConie z własnego domu, mogą zakupić wirtualny bilet, by obejrzeć wszystkie wydarzenia na żywo lub na żądanie. Z kolei za darmo transmitować będziemy ceremonię otwarcia oraz tegoroczne turnieje e-sportowe – w tym finały mistrzostw świata rozgrywek World Championship Series w StarCraft II, mistrzostwa świata w World of Warcraft, Hearthstone oraz Heroes of the Storm. Więcej informacji na oficjalnej stronie konwentu.

Pamiętajcie, że w tym roku turnieje e-sportowe rozpoczną się tydzień wcześniej, podczas tygodnia otwierającego BlizzCon w dniach 28 października – 1 listopada.[/blizzardquote]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ