Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Buffy Zarii, Symmetry, Moiry, Winstona, czyli postaci ze „śledzącą” bronią!
News

Buffy Zarii, Symmetry, Moiry, Winstona, czyli postaci ze „śledzącą” bronią!

Ostatnie zmiany pancerza sięgnęły większości bohaterów, ale nie wszystkich.


Zmiany pancerza, które prezentowaliśmy w opisie aktualizacji z nowym eventem dotyczyły większości postaci. Są jednak bohaterowie, których to ominęło przez wzgląd na ich sposób zadawania obrażeń. Chodzi tutaj o Zarię, Symmetrę, Moirę, Winstona etc.

Nadchodzą zmiany

Blizzard chce wszystko wyrównać i wygląda na to, że nie w następnym, ale jeszcze kolejnym patchu na serwerze testowym zobaczymy wzmocnienie broni wymienionych postaci.

Przejdziemy przez wszystkie te postacie i upewnimy się, że zadają wystarczająco dużo obrażeń.

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy czuli się trochę poszkodowani ostatnimi zmianami.

24 komentarze

Dodaj komentarz

 • Yyyyyyyyy poco oni ich buffy skoro s tak mają zbyt dobre obrażenia ja co prawda nie gram takimi postaciami ale z tego co się dowiedziałem to BUFF zari i moiry był by spoko ale reszta ?dobra jeszcze małpa

  • wlasnie wymieniles 3 na 4 postaci i powiedziales coś o jakiejś reszcie. Symmetra buffa równie wymaga bo poza tankami to może sobie co najwyżej ziemniaczki obierać tym promieniem.

  • Winston by zabić postacie wyposażone w punkty zbroi na dzień dzisiejszy zrobi to szybciej szybkim atakiem wręcz niż swoją teslą …
   #postaćzzbytdobrymiobrażeniami

 • Zarię rozumiem, tank który wymaga koordyncji w drużynie, ale reszta postaci… casualom ciezko grać nawet najłatwiejszymi postaciami? Moira jedyne co potrzebuje to usunięcie tego autolocka żeby biła swa wiązką jak symmetra.

 • Z buffów się tych postaci cieszę (no, może oprócz Zaryi), chociaż za bardzo nie rozumiem – po co?

 • Buff moiry ha super po prostu super.To coś ma prawie zawsze największe obrażenia w drużynie ale nie niech zadaje ich jeszcze więcej

  • Zajrzałeś wgl do posta czy uprawiasz shittalking z zamiłowania?
   Zmiany mają objąć postacie które nie zostały uwzględnione podczas reworku zbroi. Idąc tym tropem łatwo wywnioskować, iż dmg również będzie się odnosił do tych partii życia które są zbroją. Jeśli masz problem z zabiciem moiry postacią którą posiada zbroję obecnie to gratulacje ustanowiłeś tier niżej od bronzu.

    • Aaaaa rozumiem jestes jednym z tych co angielskiego nie kapiszi :3

     Wrzuć do google translate, ogólny obraz tego o czym jest post powinieneś odkryć. Ja doskonale wiem czego dotyczy dany post, bo nie umniejszając oczywiście autorom robiącym dobrą robotę mój zegar jedzie na standardzie Ameryki i jestem przeważnie do przodu z informacjami.
     Skrótem, te 4 wymienione postacie nie będą zadawać większych obrażeń jak to twierdzisz. Ich redukcja przez armor zostanie zmniejszona z 5 na 3 tak jak to zmienili niedawno innym bohaterom. Ostatnie co mi się widzi to moira biorąca duel z Reinhardtem albo bastionem … Nie ma w tej grze postaci posiadającej zbroję, potrafiacej przegrać z Moirą więc nie wiem czemu podnosisz taki lament :3

     • Gram genjim zrozum w czym problem z moirą. I nie pisz zbroja tylko armor = pancerz. Nikt nie wyraża się : mają zwiększyć ich zbroje.

     • Na genjim mam ponad 55 godzin i nie rozumiem na czym polega problem z moirą. Domyślam się na czym może polegać problem jeśli się nie umie przeciwko niej grać. Tym bardziej nie rozumiem na czym polega twój lament jeśli genji nie posiada, żadnych pkt zbroi więc nic się w tym temacie nie zmienia.

     • Pancerz* Nie napisałem że nie potrafię na to grać tylko że jej dmg sprawia mi problem

     • Tak samo jak problem sprawiać Ci może dmg każdego innego supporta. Faktycznie autoaim jest problematyczny dla graczy na niższych rangach jednak to umiejętności mechaniczne i gamesence weryfikują twoje trudności. Dla graczy na poziomie Diamentu czy GM’a moira nie sprawia większych trudności co lucio czy łaska.

 • Z Winstona nic tylko się cieszyć, ponieważ jak już ktoś wspomniał, nawalanie z piąchy jest bardziej skuteczne od Tesli. Symmetra jakoś nie może nigdzie się wpasować, więc może teraz buffik do dmg i później jakieś drobne zmiany umiejętności i coś z tego będzie. Te zmiany jestem w stanie zrozumieć, ale dlaczego boostować obrażenia do Moiry>? Dlaczego na siłą chcą zrobić z niej DPS’a, a równocześnie nerfią Bagiecie wszystkie ofensywne skille. No i jeszcze Zarya do której mam mieszana odczucia. Zawsze wydawała się być jedną z lepiej zbalansowanych postaci, ale przecież gdy już się naładuję to zjada wszystkie na swojej drodze w mgnieniu oka, więc w jakim celu jeszcze zwiększać te obrażenia>?

 • Dobrze droga redakcjo że dalej dbacie o rozwijanie mojej znajomości języka angielskiego i nie chce wam się tłumaczyć wiadomości, które nam pokazujecie. Może od razu wyślijcie linka do strony żebyśmy mieli jeszcze zabawę z szukania wiadomości, której dotyczy news.

  • Albo można też zauważyć, że wiadomość której dotyczy post posiada własny link i niczego nie trzeba szukać :3 No może CtrlV na klawiaturze :3

 • Wow! Buff zaryi? A kiedy blizzard się zorientuje że to ona jest niezbalansowana i potrzebuje nerfów? Mało tego Zarya nie ma pancerza wiec sam nerf pancerza powoduje że jest chętniej wybierana… blizzard proszę obudź się . To co robi dobre combo rein + Zarya dawno przestało mi się mieścić w głowie. Jedyne co mnie cieszy, to że będzie działać to tylko na pancerz i chcąc nie chcąc może pozytywnie wpłynąć na grę;) podsumowując wszystkie zmiany jestem za . Blizzard kierunkuje wszystkie siły żeby tanki padały szybciej, osobiście perfekcyjną metą dla mnie byla 2-2-2 i do tego zapewne zmierza blizzard.

 • Zaria z kolejnym buffem? Dobry żart. Już teraz nawet absolutne gówna latają z 100 energii większość czasu a ci co ją ogarniają robią gierki solo. :D

 • Yeee dajcie Moirze buffa, niech zabija trzymając jeden przycisk wszystko w ułamku sekundy, tego tej grze trzeba, op babsztyla jaki w najbardziej idiotyczny z możliwych sposobów będzie brylować w grze i spełniać swoją rolę dowartościowania nieudolnych graczy jacy niczym innym grać nie potrafią, dlatego pickną samograja. More Blizzard.

 • Buff dla Mory? No niezle. Mysle, ze ma za krotki promien obrazen wciaz. I powinien byc wydluzony o dwie dlugosci, chociaz to by moglo spowodowac wtedy juz ze, ze swojego spawna siegalaby na spawn przeciwnika.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ