Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Burzyciel historia i umiejętności
News

Burzyciel historia i umiejętności

Burzyciel jest już dostępny wraz z najnowsza aktualizacją serwera testowego, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem jego fabuły i umiejętności.


Burzyciel to zaradny majsterkowicz o niezwykłych umiejętnościach, który przetacza się przez świat w poszukiwaniu kolejnych wyzwań.

Imię: Burzyciel
Prawdziwe imię: Hammond
Wiek: 14
Zawód: Operator mecha, mechanik
Baza operacyjna: Kolonia księżycowa Horyzont (dawniej), Junkertown (dawniej)
Przynależność: Brak

HISTORIA BURZYCIELA

„Nie drażnić chomika”.
W ramach jednego z wielu eksperymentów prowadzonych w Kolonii księżycowej Horyzont zwierzęta poddawane były terapii genetycznej mającej na celu zwiększenie ich adaptacji do dłuższych okresów pobytu na Księżycu. Nieoczekiwanym efektem ubocznym doświadczeń u kilku okazów było zwiększenie rozmiarów fizycznych oraz funkcji mózgowych. Chociaż większość okazów stanowiły goryle i inne człekokształtne, to znalazło się kilka wyjątków. Jednym z nich był chomik o imieniu Hammond.

Podobnie jak to miało miejsce u naczelnych, inteligencja chomika również wzrosła i stał się on bardziej ciekawy otaczającego go świata. Ku zaskoczeniu i rozbawieniu naukowców Hammond urządzał częste ucieczki i zwiedzał różne miejsca bazy księżycowej. Chociaż personelowi zawsze udawało się go ostatecznie łapać i na powrót umieszczać w klatce, to nigdy nie rozwikłali zagadki prawdziwych powodów tych nocnych eskapad. Nie wiedzieli, że Hammond zajęty był rozwijaniem u siebie umiejętności mechanika, które wkrótce miały mu się przydać.

Pewnego dnia w kolonii zapanował chaos, kiedy część goryli zbuntowała się przeciwko prowadzącym badania ludziom i przejęła kontrolę nad bazą. Nie wszystkie zwierzęta brały w tym jednak udział. Winston na przykład planował ucieczkę na Ziemię. Hammond wyczuł okazję, zbudował prowizoryczną kapsułę ratunkową i potajemnie podczepił ją do statku naszego bohaterskiego goryla. Kiedy obaj weszli w atmosferę ziemi, kapsuła chomika odczepiła się i wylądowała w innym miejscu: na pustkowiach australijskiego interioru.

Hammond zmodyfikował swoją kapsułę, aby wziąć udział w lukratywnych walkach mechów na arenie Śmieciowiska. Udało mu się zachować w tajemnicy swoją prawdziwą tożsamość i piął się w szeregach jako „Burzyciel”, przechodząc drogę od pretendenta aż do mistrza. Dzięki wygranym Hammond mógł ulepszyć mecha na tyle, aby przetrwać niebezpieczną podróż i opuścić kontrolowany przez Śmieciarzy interior.

Teraz Hammond może swobodnie podróżować i robić to, co chce – odkrywać świat w poszukiwaniu nowych przygód.

PRZEGLĄD ZDOLNOŚCI

POCZWÓRNE DZIAŁKA

Automatyczne uzbrojenie szturmowe.

KULOWROTEK

Transformujesz się w kulę i zwiększasz maksymalną szybkość ruchu.

PAZUR

Wystrzeliwujesz kotwiczkę, która pozwala przemieszczać się z dużą szybkością, uderzać we wrogów, zadawać im obrażenia i odrzucać ich.

POLE MINOWE

Rozstawiasz duże pole min zbliżeniowych.

ADAPTABILNE OSŁONY

Tworzysz działające tymczasowo osłony osobiste. Ich wytrzymałość wzrasta wraz z liczbą pobliskich wrogów.

KAFAR

Uderzasz z wysoka w ziemię pod sobą, co rani i wyrzuca wrogów w powietrze.

Zdolności mechaniczne Burzyciela i jego opancerzony mech czynią z niego groźnego tanka, który może przetaczać się przez pierwsze linie wrogów i robić zadymę na tyłach. Jego podstawowym uzbrojeniem są Poczwórne Działka, dwa zestawy sprzężonych karabinów maszynowych, które rozdzierają na strzępy wrogów znajdujących się na celowniku. Burzyciel nie boi się ataku na żadną drużynę dzięki Adaptabilnym Osłonom, które są tym wytrzymalsze, im więcej wrogów znajduje się w pobliżu i czynią go niezwykle trudnym do zabicia, kiedy wtacza się w sam środek walki. Osłony pozwalają mu też bezpiecznie się wycofać z groźnych sytuacji. Zdolność Kulowrotek powoduje, że Burzyciel chowa mechaniczne odnóża mecha i transformuje się w kulę, co zapewnia większą szybkość maksymalną. Kiedy Hammond korzysta z Pazura, na drodze nie stanie mu żadna przeszkoda – ta zdolność krótkiego zasięgu pozwala chwytać się otoczenia, hustać po mapie i uderzać we wrogów. Pazur pozwala Burzycielowi osiągnąć również maksymalną prędkość i taranować wrogów, aby zadawać im ogromne obrażenia i odrzucać ich. Kiedy mech jest w powietrzu, Hammond może użyć zdolności Kafar, która powoduje, że spada on prosto na wrogów.

Kiedy Burzyciel maksymalnie doładuje poziom swojej energii, może użyć superzdolności Pole Minowe – powoduje ona rozrzucenie na obszarze min zadających znaczne obrażenia każdemu wrogowi, który w nie wejdzie.

TURLAM SIĘ

Burzyciel, jako szósty tank w Overwatch, pozwala siać zamęt, agresywnie nękać tylne linie wroga i likwidować wystawionych na atak, pozbawionych obrony bohaterów. Hammond świetnie radzi sobie w spychaniu wrogów z ich pozycji dzięki zdolnościom Kulowrotek i Kafar, a jednocześnie stanowi poważne zagrożenie, kiedy zostanie pozostawiony sam sobie i może ćwiczyć strzelanie do celów ze swoich Poczwórnych Działek.

Burzyciel może bez obaw i w każdej chwili inicjować starcia drużynowe, wtaczając się w sam środek wrogiej ekipy i aktywując Adaptabilne Osłony, które zapewniają mu tym większą wytrzymałość, im więcej wrogów znajduje się w pobliżu. Kiedy straci przewagę w walce, może z łatwością i bezpiecznie wycofać się z powrotem do swojej drużyny dzięki Pazurowi. Pole Minowe uniemożliwia wrogom dotarcie do wybranej lokalizacji. Można je też zrzucać im na głowy, co prowadzi do gwałtownego wybuchu i rani wszystkich przeciwników na obszarze. Hammond potrafi też wykorzystać Pazur, aby znaleźć się nad wrogami, zrzucić Pole Minowe, a następnie spaść na nich z użyciem Kafara, który przyciągnie ich do min, co spowoduje zdetonowanie ładunków.

175 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Jezu, właśnie zagrałem na ptr

  ON ma tyle życia, że trzeba go focusować całą drużyną. 600 hp w czym (około) 75 pancerza

 • „ciekaw jestem na co jeszcze stać tego małego łobuza… ” Powiedziane jak dla 2 latków nie podoba mi się to wszystko

 • ta postać jest bez sensu. To kolejny bohater, który jest podobny do istniejącego. Tu do doomfista z tym ultem czy tora z bronią. Porażka po całości i pokazanie, że targetują w dalszym ciągu dzieci 12 letnie – tak około a nie dorosłych graczy. Kpina.

  • A czy też w tej aktualizacji z chomikiem nie pojawił się przepowiadany przeze mnie nerf Trupiej? Bo tak mi się coś wydaje, że tak. Albo nie rozumiem tego opisu i nie jest to nerf? „Pocałunek Wdowy – Teraz automatyczny atak podstawowy posiada współczynnik zmniejszający obrażenia zależnie od odległości (50% przy maksymalnym zasięgu)”
   ;p

   • Nice, Gz. Ja i tak w to nie gram ¯_(ツ)_/¯
    Nawet tych patch notesów nie czytałem jeszcze.

    Imo głupi nerf, bo po to jest sniper żeby strzelał z daleka. Z drugiej strony, przy moim stylu gry aż tak bym tego nie odczuł, bo ja tam zawsze raczej bliżej niż dalej od akcji siedziałem.

    Btw… jeszcze mi powiedź, że Widow dodali fall off dmg, a Hanzo został jaki jest…

    • Wiesz co wydaje mi się że nerf tyczy się automatycznego karabinu czyli lewego przycisku bo przecież snajpera to karabin wyborowy , tak mi się wydaje bo nerf byłby bez sensu

     • A, to lol. Nikt tego nawet nie zauważy. Widziałeś kiedyś Widow spamującą unscoped na daleką odległość?
      Chyba tylko jak źle wymierzysz charging i trafisz kogoś headshotem za 192hp.

     • No pewnie , tez pomyślałem o scope i mówię wszyscy buffy żeby zasięg walki się zwiększył a wdowa nerf ? I to czołowa snajpera ? Mówię niemożliwe

 • Z tego co narazie widziałem to wrecking ball jest bardzo trudnym do opanowania ale też bardzo sytuacyjnym bohaterem może divować w duże grupy wrogów i wyjść z tego bez szfanku dzięki tarczy
  Wszyscy kturzy się cringują bo to chomik jeszcze będą go mainować bo jego mechanika jest tak dziwna i daje tyle funu że szkoda gadać jakbyście chcieli wiedzieć gdyby sterował tym człowiek to by nic w gameplayu się nie zmieniło więc po co spinać dupe wkońcu coś oryginalnego i ciekawego

   • Mi też ten chomik odrazu mi się spodobał taki słodki a mech to chyba ma najlepszy design w grze i ta trudna mechanika będzie w piździet sytuacyjny a w niskich rangach to nawet może być trollpickiem

    • mi się nie spodobał, wygląda jak żart, kojarzył mi się z klocem który będzie jeździć i rozjeżdżać przeciwników i się pozytywnie zdziwiłam :) Bo rzeczywiście „rozjeżdża” wrogów tylko w bardzo fajny sposób :D

     • Mi się design spodobał od dawna czekałem na coś badassowego co będzie się posługiwało ciężkimi giwerami a chomik jest słodki i jakoś nikt nie narzeka na taką np mei która wygląda jak jakaś postać z anime na strzała a na chomika już tak rozumiem że to niecodzienny widok ale prosze ludzie uruchomcie troche swoją wyobraźnie

     • Chodzi o to że ludzie (w tym ja) od dawna czekają na jakąś aimową postać :) Ostatnia taka postać to była Sombra, chomik w toczącej się kuli niezbyt kojarzy się z aimową postacią

 • Zamiast dać jakąś alternatywę dla Reina, to dali szczura w kulce… W sumie to nawet nie tank, tylko gruby dps. Dobrze, że to coś nie stunuje. Gram w OW od ponad roku i pierwszy raz jestem tak rozczarowany aktualizacją. Ciekawe, co będzie następne? Wąż, krowa, może delfin? I znowu czekać 4 miechy na nową postać z nadzieją, że będzie poważniej wyglądać i wniesie coś konkretnego do fabuły.

  • Orisa jest alternatywą dla reina przygłupie 3 postacino tym samym zadaniu do gry nie dodaadzą

   • Orisa jest zbyt stateczna. Zabunkruje się w jednym miejscu i stoi dopóki przeciwnik nie obejdzie bariery, po czym następuje szybki zgon. W ataku przyda się co najwyżej na niektórych mapach z eskortą. Rein jest bardziej uniwersalny i mimo bugów ma większy impact na grę od Orisy. Dlatego jestem zirytowany na brak innej, mobilnej tarczy w grze łosiu!

    • Przecież ta tarcza można rzucać. Ja na niektórych mapach potrafię z pod spawnera rzucić tarcza na punkt, tarcza działa w obie strony wiec jak ja obejdą to wystarczy stanąć z drugiej strony.

 • Jak dali goryla z paralizatorem to nikt nawet nie mruknął. Jak mówili o kocie z plecakiem odrzutowym to wszyscy byli zachwyceni. Dodają chomika w mechu i nagle wielki problem. Prawdopodobnie i tak chomika widywać będziemy tylko w emotkach i POTG. Jak dla mnie ten pomysł jest tak głupi że aż genialny :)

 • Jezu, właśnie zagrałem na ptr

  ON ma tyle życia, że trzeba go focusować całą drużyną. 600 hp w czym (około) 75 pancerza

 • „ciekaw jestem na co jeszcze stać tego małego łobuza… ” Powiedziane jak dla 2 latków nie podoba mi się to wszystko

  • Overwatch jest grą PEGI 12, więc siłą rzeczy zbyt wulgarnego języka w tej grze nie usłyszysz.
   Zauważ, że Harold Winston mówi tam spokojnie o Hammondzie, jak o pupilu. Nie widzi w nim nic dla niego złośliwego. W takich chwilach człowiek nie rzucałby mięsem, nie zważając nawet na PEGI.

 • ta postać jest bez sensu. To kolejny bohater, który jest podobny do istniejącego. Tu do doomfista z tym ultem czy tora z bronią. Porażka po całości i pokazanie, że targetują w dalszym ciągu dzieci 12 letnie – tak około a nie dorosłych graczy. Kpina.

  • Wytłumaczmy to tym że jest genetycznie zmutowany jego pierdalna jak na chomika wielkość też się chyba z nikąd nie wzieła

  • A czy też w tej aktualizacji z chomikiem nie pojawił się przepowiadany przeze mnie nerf Trupiej? Bo tak mi się coś wydaje, że tak. Albo nie rozumiem tego opisu i nie jest to nerf? „Pocałunek Wdowy – Teraz automatyczny atak podstawowy posiada współczynnik zmniejszający obrażenia zależnie od odległości (50% przy maksymalnym zasięgu)”
   ;p

   • Nice, Gz. Ja i tak w to nie gram ¯_(ツ)_/¯
    Nawet tych patch notesów nie czytałem jeszcze.

    Imo głupi nerf, bo po to jest sniper żeby strzelał z daleka. Z drugiej strony, przy moim stylu gry aż tak bym tego nie odczuł, bo ja tam zawsze raczej bliżej niż dalej od akcji siedziałem.

    Btw… jeszcze mi powiedź, że Widow dodali fall off dmg, a Hanzo został jaki jest…

    • Wiesz co wydaje mi się że nerf tyczy się automatycznego karabinu czyli lewego przycisku bo przecież snajpera to karabin wyborowy , tak mi się wydaje bo nerf byłby bez sensu

     • A, to lol. Nikt tego nawet nie zauważy. Widziałeś kiedyś Widow spamującą unscoped na daleką odległość?
      Chyba tylko jak źle wymierzysz charging i trafisz kogoś headshotem za 192hp.

     • No pewnie , tez pomyślałem o scope i mówię wszyscy buffy żeby zasięg walki się zwiększył a wdowa nerf ? I to czołowa snajpera ? Mówię niemożliwe

 • Pierwsze wrażenia, na prawdę ciekawa postać. Gra nim jest przyjemna i satysfakcjonująca i nie wydaje się łatwą postacią, możliwości latania kulą wydają się naprawdę duże :) Zobaczymy za kilka dni

 • Mam dobrą wiadomość , gdyby ktoś był zainteresowany od mówi !! najpierw słychać pisk chomika jakieś słowa bez sensu ( podobne do bastiona) a później bad-assowy głos który jak by to tłumaczy

  • Ten mech i tłumaczy głos chomika i ma swoją wlasną sztuczną inteligencje i chyba też coś mówi nie wiem

    • Mam wrażenie, że będzie grał go Jacek Król, aktor polskiego Wieprza. Widzę, że obejmuje głównie role głębokich głosów, tym samym czarnych charakterów.. Myślę, że się tu nada.

     • To widzę fajny ten polski dubbing, że nawet aktorów muszą powielać. Reszta co, pod kreskówki nagrywa i nie ma czasu, czy nie ma w Polsce dwudziestu ośmiu aktorów głosowych?

  • Bo ten gryzoń jako tako nie umie mówić. Ale komunikuje się poprzez swojego mecha który ma specjalny translator jego mowy i głosu byśmy go rozumieli. Podobno z Winstonem komunikuje się jeszcze łatwiej niż z ludźmi. Do tego są dobrymi kumplami a Winston nie wie, że chomik żyje i zdołał się uratować więc będzie zaskoczony i mają być niezłe interakcje pomiędzy nimi.

 • Z tego co narazie widziałem to wrecking ball jest bardzo trudnym do opanowania ale też bardzo sytuacyjnym bohaterem może divować w duże grupy wrogów i wyjść z tego bez szfanku dzięki tarczy
  Wszyscy kturzy się cringują bo to chomik jeszcze będą go mainować bo jego mechanika jest tak dziwna i daje tyle funu że szkoda gadać jakbyście chcieli wiedzieć gdyby sterował tym człowiek to by nic w gameplayu się nie zmieniło więc po co spinać dupe wkońcu coś oryginalnego i ciekawego

   • Mi też ten chomik odrazu mi się spodobał taki słodki a mech to chyba ma najlepszy design w grze i ta trudna mechanika będzie w piździet sytuacyjny a w niskich rangach to nawet może być trollpickiem

    • mi się nie spodobał, wygląda jak żart, kojarzył mi się z klocem który będzie jeździć i rozjeżdżać przeciwników i się pozytywnie zdziwiłam :) Bo rzeczywiście „rozjeżdża” wrogów tylko w bardzo fajny sposób :D

     • Mi się design spodobał od dawna czekałem na coś badassowego co będzie się posługiwało ciężkimi giwerami a chomik jest słodki i jakoś nikt nie narzeka na taką np mei która wygląda jak jakaś postać z anime na strzała a na chomika już tak rozumiem że to niecodzienny widok ale prosze ludzie uruchomcie troche swoją wyobraźnie

     • Chodzi o to że ludzie (w tym ja) od dawna czekają na jakąś aimową postać :) Ostatnia taka postać to była Sombra, chomik w toczącej się kuli niezbyt kojarzy się z aimową postacią

     • Ale jednaak aimować trzeba i to więcej niż się toczyć a nie jak teko na streamie kręcił się jak debil w jednym miejscu XD

 • Zamiast dać jakąś alternatywę dla Reina, to dali szczura w kulce… W sumie to nawet nie tank, tylko gruby dps. Dobrze, że to coś nie stunuje. Gram w OW od ponad roku i pierwszy raz jestem tak rozczarowany aktualizacją. Ciekawe, co będzie następne? Wąż, krowa, może delfin? I znowu czekać 4 miechy na nową postać z nadzieją, że będzie poważniej wyglądać i wniesie coś konkretnego do fabuły.

  • Orisa jest alternatywą dla reina przygłupie 3 postacino tym samym zadaniu do gry nie dodaadzą

   • Orisa jest zbyt stateczna. Zabunkruje się w jednym miejscu i stoi dopóki przeciwnik nie obejdzie bariery, po czym następuje szybki zgon. W ataku przyda się co najwyżej na niektórych mapach z eskortą. Rein jest bardziej uniwersalny i mimo bugów ma większy impact na grę od Orisy. Dlatego jestem zirytowany na brak innej, mobilnej tarczy w grze łosiu!

    • Przecież ta tarcza można rzucać. Ja na niektórych mapach potrafię z pod spawnera rzucić tarcza na punkt, tarcza działa w obie strony wiec jak ja obejdą to wystarczy stanąć z drugiej strony.

 • Jak dali goryla z paralizatorem to nikt nawet nie mruknął. Jak mówili o kocie z plecakiem odrzutowym to wszyscy byli zachwyceni. Dodają chomika w mechu i nagle wielki problem. Prawdopodobnie i tak chomika widywać będziemy tylko w emotkach i POTG. Jak dla mnie ten pomysł jest tak głupi że aż genialny :)

 • Jestem po graniu paru rund burzycielem przeciwko botom i to jest takie mocne. Jak ktoś udoskonali kotficzke to może się wbijać do pomieszczeń i siać (że tak powiem bo inaczej się nie da) rozpie#&€l.
  Można nawet na pełnej szybkości kręcic się w kółko i odpychać wrogów na prawo i lewo
  Jednym słowem
  Masakra (Totalna)

  • Wytłumaczmy to tym że jest genetycznie zmutowany jego pierdalna jak na chomika wielkość też się chyba z nikąd nie wzieła

 • Pierwsze wrażenia, na prawdę ciekawa postać. Gra nim jest przyjemna i satysfakcjonująca i nie wydaje się łatwą postacią, możliwości latania kulą wydają się naprawdę duże :) Zobaczymy za kilka dni

 • Mam dobrą wiadomość , gdyby ktoś był zainteresowany od mówi !! najpierw słychać pisk chomika jakieś słowa bez sensu ( podobne do bastiona) a później bad-assowy głos który jak by to tłumaczy

  • Ten mech i tłumaczy głos chomika i ma swoją wlasną sztuczną inteligencje i chyba też coś mówi nie wiem

    • Mam wrażenie, że będzie grał go Jacek Król, aktor polskiego Wieprza. Widzę, że obejmuje głównie role głębokich głosów, tym samym czarnych charakterów.. Myślę, że się tu nada.

     • To widzę fajny ten polski dubbing, że nawet aktorów muszą powielać. Reszta co, pod kreskówki nagrywa i nie ma czasu, czy nie ma w Polsce dwudziestu ośmiu aktorów głosowych?

  • Bo ten gryzoń jako tako nie umie mówić. Ale komunikuje się poprzez swojego mecha który ma specjalny translator jego mowy i głosu byśmy go rozumieli. Podobno z Winstonem komunikuje się jeszcze łatwiej niż z ludźmi. Do tego są dobrymi kumplami a Winston nie wie, że chomik żyje i zdołał się uratować więc będzie zaskoczony i mają być niezłe interakcje pomiędzy nimi.

 • Jestem po graniu paru rund burzycielem przeciwko botom i to jest takie mocne. Jak ktoś udoskonali kotficzke to może się wbijać do pomieszczeń i siać (że tak powiem bo inaczej się nie da) rozpie#&€l.
  Można nawet na pełnej szybkości kręcic się w kółko i odpychać wrogów na prawo i lewo
  Jednym słowem
  Masakra (Totalna)

 • Przetestowałem go na Testowym i… gra się nim super. Będzie idealny do ataku na punkt i forsowania obrony przeciwnika. Nie wiem tylko, co teraz stanie się z Dvą. Burzyciel to taka druga, znacznie lepsza Dva. Zadaje dużo więcej obrażeń, również jest mobilny i ma lepsze sposoby obrony. Do tego jego ult jest ciekawszy, bo ulta Dvy każdy już nauczył się unikać.

  Druga sprawa to jego… historia. Chomik? W ogóle nie pasuje do uniwersum! Jeszcze goryla Winstona rozumiem, bo mimo wszystko to człekokształtne, można naciągnąć naukę i wyjaśnić, że po modyfikacjach stał się niczym człowiek. Ale chomik? No bleh! Już mogli go zrobić jako szympansa albo drugiego goryla, tak jak to sobie wcześniej fani wyobrażali, znacznie lepiej by to pasowało.

 • Postać ciekawa jeśli chodzi o mechanikę jednak sam bohater – chomik z początku wydawał mi się jakimś trollem i żartem ze strony Blizza ale gdy wyszło, że to całkiem na serio, to kopara mi opadła. Bardziej by mi odpowiadał jakiś bydlak pokroju Wieprza. Kto zna anime Naruto, to kojarzy takiego gościa jak Choji. Jego zdolność to był żywy czołg, zamieniał się w kulę mięcha i wszystko taranował, miał też zdolność zwielokrotnienia swojego ciała – wolałbym gdzieś tą drogę niż chomika. No ale przynajmniej jest zabawnie.

 • Przetestowałem go na Testowym i… gra się nim super. Będzie idealny do ataku na punkt i forsowania obrony przeciwnika. Nie wiem tylko, co teraz stanie się z Dvą. Burzyciel to taka druga, znacznie lepsza Dva. Zadaje dużo więcej obrażeń, również jest mobilny i ma lepsze sposoby obrony. Do tego jego ult jest ciekawszy, bo ulta Dvy każdy już nauczył się unikać.

  Druga sprawa to jego… historia. Chomik? W ogóle nie pasuje do uniwersum! Jeszcze goryla Winstona rozumiem, bo mimo wszystko to człekokształtne, można naciągnąć naukę i wyjaśnić, że po modyfikacjach stał się niczym człowiek. Ale chomik? No bleh! Już mogli go zrobić jako szympansa albo drugiego goryla, tak jak to sobie wcześniej fani wyobrażali, znacznie lepiej by to pasowało.

 • Postać ciekawa jeśli chodzi o mechanikę jednak sam bohater – chomik z początku wydawał mi się jakimś trollem i żartem ze strony Blizza ale gdy wyszło, że to całkiem na serio, to kopara mi opadła. Bardziej by mi odpowiadał jakiś bydlak pokroju Wieprza. Kto zna anime Naruto, to kojarzy takiego gościa jak Choji. Jego zdolność to był żywy czołg, zamieniał się w kulę mięcha i wszystko taranował, miał też zdolność zwielokrotnienia swojego ciała – wolałbym gdzieś tą drogę niż chomika. No ale przynajmniej jest zabawnie.

 • Blizzard kłamał! Mówili, że w OV nigdy nie będzie postaci nieletniej, a chomik ma 14 lat, jest nieletni! Jak oni tak mogą!

 • Kiedy lubisz sobie tworzyć koncepty postaci i po każdym ogłoszeniu nowego bohatera musisz coś zmienić, bo zostało wykorzystane, tylko pod inną nazwą :P

 • Blizzard kłamał! Mówili, że w OV nigdy nie będzie postaci nieletniej, a chomik ma 14 lat, jest nieletni! Jak oni tak mogą!

 • Chciałbym zauważyć że trafiłem to ze to hammond w mechu pod newsem gdzie pierwszy raz pojawił się mech :P

 • Kiedy lubisz sobie tworzyć koncepty postaci i po każdym ogłoszeniu nowego bohatera musisz coś zmienić, bo zostało wykorzystane, tylko pod inną nazwą :P

 • Chciałbym zauważyć że trafiłem to ze to hammond w mechu pod newsem gdzie pierwszy raz pojawił się mech :P

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ