Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Ci bohaterowie mają największe szanse na skiny na Archiwa!
News

Ci bohaterowie mają największe szanse na skiny na Archiwa!

Kto ma największe szanse na skina podczas nadchodzącego eventu? Czas to sprawdzić!


Każdy event oznacza nowe skiny. Społeczność przygotowała specjalne zestawienie, które pokazuje, które postacie mają największe szanse na ten najważniejszy przedmiot kosmetyczny. Rzućmy na nie okiem!

Najbardziej prawdopodobny jest tutaj Genji. Dostał on co prawda niedawno skórkę, jednak wymagała ona zakupu poprzez żetony, więc nie zalicza się do tabeli. To właśnie na tę postać najbardziej liczą gracze. Byłby to jednocześnie drugi skin Genjiego na Archiwa.

Kto jeszcze?

 • Orisa
 • Bastion
 • Ana
 • Brigitte

To ci bohaterowie mają największe szanse na skiny. Oprócz nich możliwi, ale już nie tak pewni są:

 • D.Va
 • Wieprzu
 • Winston
 • Doomfist

Na kogo Wy liczycie najbardziej?

33 komentarze

Dodaj komentarz

  • Wydaję mi się że raczej dostanie coś na rocznicę bo jej skiny z przeszłości już mamy ale skina nie dostała od prawie roku.

 • Przygarnąłbym legendę dla Gengu z okresu jego poszukiwań pokoju w trakcie pobierania nauk u Zenyatty :3

   • No to gratulacje, ale szczęśliwie dla mnie dostarczyłeś dowód potwierdzający moją rację. Na prawdę, gdyby nie fala śmiechu to zacząłbym bić brawo do laptopa.
    Teraz już ostatecznie, bo nie będę się wykłócał za co potem jeszcze usłyszę od Narcyza, że to nasza wspólna wina.
    Kilka miesięcy temu dostarczyłeś mi sporo rozrywki. Wyjaśniłem Ci wtedy dogłębnie mechaniki czarnego. Opisałem dokładnie w jaki sposób się wybił na dachu ( jednocześnie dając Ci dobrą radę by obserwować tamten dach na części Nepalu bo jest to jedyny dach z którego doom może rozpocząć inicjację na punkt, cieszę się jeśli ta rada wpłynęła jakkolwiek na twoją przeżywalność) i opisałem Ci wtedy 3 warianty na jakich działa Skill E, jeśli nie wierzysz wróć i przeczytaj. Sytuacja z nepalu to wariant „E” nr 2 czyli zadawanie 85dmg. Ponieważ doom w nepalu widział niebieskie pole aktywacyjne „E”.
    Teraz widać, że dumę Ci zabolało by po tylu miesiącach dalej chować urazę :3
    Doom na Dorado wykonuje „E” wariantu 3 (które też wtedy w poście o nepalu Ci wyjaśniłem) czyli aktywację E na krawędzi bez znania trajektorii. Dlatego Doom nie wie gdzie wyląduje ale dzięki temu ryzyku zyskuje dodatkowy dmg powyżej 100hp.
    Jedyne co mi pozostaje tutaj zrobi to 2 rzeczy.

    1. Skoro grasz atak na dorado to nie ustawiaj się tam jak ofiara przed łukiem. Twoja drużyna jest już dawno w tunelu a ty zostałeś sobie sam otoczony 3 highgroundami. Wybacz, ale byle platynowy gengu by cię tam zaszlachtował starając się wyflankować od tyłów twoją drużynę. Gdybyś był na highgroundzie, żaden doom by Cię nie dopadł.

    2. To odnosi się do twojej zranionej dumy. Pomimo, że pare miesięcy temu słowo w słowo opisałem Ci jak działa skill „E” i miałeś wszelką sposobność zapoznać się z tym co Ci napisałem, zapamiętać i przedłożyć w praktyce, ty stwierdziłeś „co ja bendę się przejmował i czytał nowe rzeczy”
    Dzięki temu właśnie [pokazałeś swoją ignorancję. Może i zeskakuje z byle pienterka, ale wykorzystuje mechaniki gry i swojej postaci (bo je zna w przeciwieństwie do Ciebie, bo tobie wystarczy wiedza głowa to HS reszta to BS) i te właśnie mechaniki mówią, że slide po powierzchni, albo zlot z krawędzi bez zaznaczania sobie trajektorii to wariant 3 i daje najwięcej dmg.
    Więc wybacz, ale jak to określiłeś „TAMTEN KOLEŚ” na nepalu tak zrobił 85 dmg, a ten zrobił ponad 100 bo sytuacje nawet nie są podobne. sięgnij po odorbinę wiedzy bo jak jeszcze raz mi się przypieprzysz udając, że znasz lepiej mechaniki tej gry ode mnie to Ci tutorial nagram i też wstawię na YT bo aż śmieszne jest to, że wyjaśniłem Ci wszystko miesiące temu a ty zamiast się dowiedziec czegoś nowego o grze w którą grasz byłęś zbyt dumny.
    @narcyzek:disqus Przeczytaj obie wypowiedzi, jeśli będziesz potrzebował starej rozmowy o której wspominam też dostarczę (jako dowód, że faktycznie wyjaśniłem mu wtedy jak działa „e”) jeśli jeszcze raz wielki dumny Koordy zacznie się ze mną wykłócać na temat tego co jego magiczne oczy widziały a czego nie to nie życzę sobie być traktowanym tak jako on w ostatecznym rozrachunku.

    • Aha, co jeszcze. Jedyne co tam robiłeś to pisałeś „tak jest bo tak jest” nie przedstawiając nic na poparcie twojej tezy.
     Ja ci pokazałem na tym filmiku jak wygląda ten bzdurny 1-shot Doomfista z perspektywy ofiary. Ty nie dałes nic oprócz swojego „HURR DURR jA JeStĘ gRaCzEM DOoMFisTa tO WiEm lEpIEJ”.

     Mówiłem ci o tym, że DF robi takie 1-shoty z dupy, bez żadnego czasu na reakcję i tobie twierdzącemu, że nie, bo „masz czas na shifta” itd., że twoim problemem może być to, że ty tak nie potrafisz i że w takim razie znajdę lepszego DF który już potrafi.
     Znalazłem, nagrałem.
     200hp -> 0hp w 0.25sec.
     Niektórzy gracze takiego czasu reakcji na human benchmark nawet nie mają, także sorry, ale „masz shifta żeby uciec” my ass.

     Ta sytuacja teraz, tamta sytuacja na nepalu jak i wiele, wiele innych, które tak szczęśliwie jak teraz się jednak nie nagrały, wyglądały z mojej perspektywy dokładnie tak samo. Czy tutaj czy na nepalu czy na jakiejkolwiek innej mapie, Doomfist kasuje cię bez żadnej możliwości couter playa z twojej strony, po czym jeszcze ucieknie, bo right click bez cd a do tego w ogóle cdki ma żałośnie niskie), mając przy tym wymagania mechaniczne dokładnie takie same jak (hateowana przez ciebie wtedy, za dokładnie to samo) ówczesna Brigitte. To jest problem i o tym pisałem, przez co ty wielki obrońca FOTM – bo łatwo, się wielce oburzyłeś, bo jak ktoś może mówić, że te postacie którymi grasz to no-skille.

     Także czaruj sobie o tych cyferkach dalej, ale nie zmienia to w żadnym wypadku faktu, że design Doomfista i ten jego 1-shot comba to jest totalny absurd i postać do reworka/nerfa/deleta.

     ad 1. To nagranie to jest jak widzisz zwykły quick play o 1 w nocy i bardziej testowanie nowych ustawień OBSa niż faktyczna gra, więc dziękuję bardzo, ale tym razem obejdzie się bez tych „gameplayowych porad”.

     ad 2. Ja tam spiny nie mam, ale oskarżyłeś mnie o kłamstwo nie podając na nie żadnych dowodów, ani nawet argumentów, poza wspomnianym już „HURR DURR jA JeStĘ gRaCzEM DOoMFisTa tO WiEm lEpIEJ”, więc teraz ja ci daję dowód na to, że jednak jest dokładnie tak jak mówiłem. Bardziej pokazać jak ta postać jest absurdalnie broken już się chyba nie da.
     Także dziękuję dobranoc, dla mnie sprawa wyjaśniona. Jak chcesz się spinać to się spinaj, ale następnym razem jak chcesz dyskutować to konkrety, a nie bajki z kapelusza.

 • D.Va ma 21 lat (19 lat w roku wydania gry) chyba jeśli się nie mylę. Ciężko by zrobić coś o jej przeszłości, choć baaardzo bym chciał zobaczyć jej skin z Archiw.

   • Tu się nie zgodzę. Dla przykładu dam to, że „pomagaliśmy” Sombrze na Dorado podczas jej ARG. Drugim przykładem jest zmiana scenerii na lotnisku na Numbani. Wszystko co dzieje się w Overwatch, idzie z nami do przodu, tylko fabularnie oni są do przodu o kilkadziesiąt lat.

  • A ja mam nadzieję że usuną ją z gry ciekawe kogo prośba zostanie spełniona pierwsza ??

 • Skin za żetony był w sierpniu, więc nie tak nie dawno. Skórkę może dostać Baptiste, jeżeli nie dostanie skórki szponu w normalnej puli, Doomfist i Winston mają już skórki ze swojej przeszłości. Może młoda Ashe, i D.va z początków swojej przygody w Mekka

 • Z tych postaci które mają największą możliwość dostania skina, to trzy z nich już mają. Genji Blackwatch, Orisa i Bastion w wersji z insurekcji.
  Winston rok temu dostał swoją nieszczęsną legende „okaz 28”.
  Według mnie skina może dostać:
  -Baptise w wersji kiedy był w Szponie.
  -Hammond, mimo że już ma skina związanego z kolonią księżycową, to podobnie jak Winston może dostać coś pokroju „Okazu 28”.
  -U Brigitte też jest możliwe że dostanie

 • Ja najbardziej liczę na skórkę genjego Ale mega by było jakby dali wreszcie skórkę dla hammonda

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ