Darmowe żetony/skórki za oglądanie Twitcha, jak to z tym jest?


Często pytacie nas, o co chodzi z tymi darmowymi bonusami za oglądanie twitcha.


Wszyscy są już przekonani, że za oglądanie meczów Overwatch League będziemy dostawać żetony, za które będzie można zakupić sobie skórki. Ba, niektórzy już teraz dziwią się, że oglądali nocne mecze, a na ich koncie nic się nie pojawiło.

Bo to plany, solidne, ale plany

Na pewno będzie się otrzymywać różne rzeczy za przebywanie na streamie Overwatch League na platformie Twitch. To pewniak. Podkreśla to sam Blizzard słowami:

Eksluzywne przedmioty z Overwatch League w samej grze oraz inne dodatki.

Oraz Twitch w swoich oficjalnych artykułach:

Pracujemy nad nagrodami dla fanów Overwatch, wliczając w to przedmioty w grze. To, oraz dodatkowe emotki na czat będą ogłoszone niedługo.

Wszystko póki co funkcjonuje jeszcze jako plan, a raczej funkcjonalność, która nie została jeszcze wprowadzona. Oczywiście, że za oglądanie będzie się otrzymywać przedmioty w grze, w tym prawdopodobnie żetony Overwatch League, ale nie wiemy jeszcze kiedy i jak dokładnie będzie to wyglądało. Ciekawe, że nie wyrobili się na początek ligi, być może coś jeszcze nie do końca działało, albo nie chcieli odkrywać od razu wszystkich swoich kart.

Nie wierzcie w trolle, które na czacie piszą coś w stylu !take100, to nie działa.

Łączcie konta, to może się przydać

Na pewno warto już teraz w ustawieniach konta Battle.net, połączyć konto z Twitchem. Gdy wszystko będzie ogłoszone, tę czynność będziecie mieli zrobioną.

Oglądacie meczyki?


Podziel się ze znajomymi!

46 comments, 198

Cześć!

Zapomniałeś hasła?

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zamknij
z

Ładowanie...