Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Eichenwald nową mapą?
News

Eichenwald nową mapą?

Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że prawdopodobnie już niedługo ujrzymy nową mapę, natknęliśmy się na kolejny trop, który może nam dużo powiedzieć w tej kwestii.

Gracze natknęli się na nową kwestię, która pojawiła się w plikach gry razem z trybem Futbolucio, pierwotnie uznano, że może to mieć związek właśnie z nowym trybem, jednak wraz z biegiem czasu można uznać iż jest to kolejna zapowiedź nowej mapy.

Traveling to Eichenwald

Co to właściwie oznacza? Eichenwald możemy rozumieć jako Oak Forest – jest to jedno z miast w stanie Illinois.

Document

Krajobraz ten zdaje się nawiązywać do tego co zobaczyliśmy już we wcześniejszym zwiastunie – chodzi o dużą liczbę drzew, co może oznaczać, że przeniesiemy się do lasu lub parku.

JDKSDBHVP11X1470833262708

Też nie możecie się doczekać? Zachęcamy do śledzenia naszej strony w czwartek 18 sierpnia o godzinie 18:00.

Inne

Pojawiły się także informacje dotyczące zmian Genjiego.

[blizzardquote]Znaleźliśmy pewien problem, Geji podczas doskoku ignorował pułapkę złomiarza. Zostanie to naprawione w kolejnej aktualizacji.[/blizzardquote]

6 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Der Wald to przede wszystkim po niemiecku znaczy „las”. Stawiałbym raczej na mapę umieszczoną właśnie w Niemczech. Niemcy słyną z gęstych lasów (np. Schwarzwald), w których działy się akcje baśni Grimmów. Z Niemiec przecież pochodzi również Reinhardt ;)

  • Ja bym wgl Genjiego zmienił. Jest tak irytującą postacią, że jak widzę więcej niż jednego, to mnie tak, o tu, tu, coś ściska i nie chce puścić, mówiąc delikatnie. Nawet nie jest jakiś super mocny, ale denerwujący. I to jego ulti… Połowa PotG to on z ostrzem „smoczego boga”…

      • Apeluję o spokój w tej kwestii. Chyba przede wszystkim mi jednak chodzi o PotG, bo jest banalne do zrobienia i pojawia się ciągle. Niech nie będzie aż tak nagradzane.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ