Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Gracze proponują skórkę do Łaski!
News

Gracze proponują skórkę do Łaski!

Łaska ma kilka naprawdę dobrych skinów, ale ten byłby naprawdę ciekawym dodatkiem.


Jeden z graczy zaproponował skórkę do Łaski, która naprawdę „robi robotę”. Choć prawdopodobnie nie trafi do gry, to stanowi dobry pokaz tego, co Blizzard mógłby jeszcze wprowadzić.

Propozycja skina Łaski

Autorem propozycji jest Antrikshy, który wszedł w mocne, kosmiczne tematy. Sami zobaczcie:

Łaska następną okazję do zdobycia skina będzie miała podczas kolejnego eventu. Choć tego typu skórka nie pasuje do obecnych klimatów żadnego wydarzenia sezonowego, oprócz Rocznicy. To wtedy wykorzystane mogą być pomysły i propozycje graczy.

11 komentarzy

Dodaj komentarz

  • O jak miło dawno nie było bezsensownego artykułu o bezsensownej skórce tylko po to żeby zarobić pieniądze z reklam. Idziecie w dobrą stronę redakcjo.

      • Dziewięćdziesiąt jeden słów: Ktoś musi wreszcie uświadomić redakcji, że powinni głęboko wsadzić sobie te artykuły o niczym bo tego nikt nie chce czytać. Przecież nawet ślepy zauważy że są one robione dla pieniędzy. Osoba która napisała ten artykuł prawdopodobnie odpaliła sobie przeglądarkę i wpisała „Overwatch fanowskie skórki” a następnie przeglądając grafikę wybrała losową skórkę łaski. Oczywiście ty tam sobie czytaj te bzdety i pisz komentarze w stylu „o jejku jakaż to ona pjenkna może kjedyś taką wprowadzom” ale ja będę okazywał swoje niezadowolenia tak mocno jak tylko potrafię a tobie chłopcze nic do tego.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ