Dołącz do naszej grupy!
Rocznica Overwatch 2018!
Strona główna » Newsy » News » Historia meczów to będzie coś super! Pojawi się też cały system zapisywania pełnych meczów!
News

Historia meczów to będzie coś super! Pojawi się też cały system zapisywania pełnych meczów!

Myśleliście, tak już finalnie będzie wyglądać system powtórek? No to mam dobrą wiadomość!


Połączyłem te dwa tematy (powtórki i historię), bo jakoś w mojej głowie to ładnie się łączy. Nie wiem dlaczego… Dobra, do rzeczy.

Historia meczów na pewno się pojawi i zdziwi niejedną osobę

Historia meczów ma być bardzo rozbudowana. Patrząc na inne gry możemy przyjąć, że będzie pokazana postać, jaką graliśmy. Nasze statystyki i oczywiście informacja o tym, czy dany mecz był wygrany, czy przegrany.

Ciekawe są natomiast głosy mówiące o tym, że będzie można porównać swój występ z najlepszymi graczami na serwerze. Zobaczyć ile oni wyleczyli, zadali obrażeń etc. w porównaniu do nas. Bardzo ciekawa opcja. Nadal pozostaje pytanie, czy znajdzie się to bezpośrednio w kliencie, czy na stronie gry. Jak byście woleli?

Jeff proszę się pospieszyć, czekamy na to już kawał czasu!

System powtórek pozwoli na zapisywanie całych meczów

Tutaj trzeba by to rozdzielić na dwie części. Po pierwsze, system powtórek będzie znacznie rozbudowany. To, co mamy obecnie należy uznać za testowe rozwiązanie. Docelowo ma pojawić się znaczna ilość udoskonaleń, włącznie z zapisywaniem całych meczów i możliwością oglądania ich z wolną kamerą.

Udogodnienia dla streamerów

Ma pojawić się też masa usprawnień dla streamerów, czyli lepsze UI powtórek, zmiany w kolorach drużyn, lepszy ekran ze statystykami etc. Docelowo niektóre elementy mają się łączyć z tym, co napisałem wyżej, czyli zapisywaniem pełnych meczów i odpalaniem ich później.


Jak dla mnie superowe rozwiązania, szczególnie ta historia meczów. Czasem chciałbym wejść na czyiś profil i podejrzeć czym ostatnio grał i jak mu poszło. Usprawnienia dla streamerów też cieszą, bo ciężko się ogląda te mecze. Wytłumaczenie „świeżakowi” co obecnie się dzieje na ekranie to jakaś masakra. Czytelniej = lepiej.

Będziecie korzystać, czy kompletnie Wam to obojętne?