Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » Ważna informacja » [HOT] Komiks – Insurekcja
Ważna informacja

[HOT] Komiks – Insurekcja

Wcześniejsze doniesienia się potwierdziły, nowy komiks z uniwersum Overwatch ujrzał światło dzienne! Co tym razem Blizzard nam przygotował?

Zachęcamy do lektury i dzielenia się odkryciami.

Przeczytaj komiks!

Wychwyciliście jakieś smaczki?

99 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Od dawna jest wiadome, że Angela na zlecenie zrobiła z niego maszynę śmierci.. Zrobiła to mimo, że była temu przeciwna. Blackwatch pasował tu jak najbardziej. W oczach Genjiego widać chęć dokonania zemsty na bracie. Sądzę, że po spotkaniu Zenyatty i doznaniu równowagi, Angela zmieniła mu części.

 • poszli na latwizne, w pewnym momencie na wyswietlaczu sa skiny z rozgrywki, nie z „zycia” overwatch xD

 • Jeżeli komiks nie działa zmieńcie przeglądarkę (na Edge/Internet Explorer powinno śmigać)
  Polska wersja prawdopodobnie dopiero około 20:00!

 • Czuję 11 kwietnia tryb fabularny, w którym będziemy grać ściśle określoną grupą Łaska+Rein+Smuga+Mercy+Torbjorn+McCree (wszyscy wyjątkowo z eventowymi skinami) w trybie PvE z jakąś misją na przerobinym Kings Row.

  • Komiks kończy się dokładnie tak, jak zapewne zacznie się event i stanowi jego zapowiedź. Event będzie sfabularyzowany i będzie zawierał tryb PvE, w której będziemy walczyć na King Row po stronie atakujących. Wysłanie ładunku do punktu, który zapewne jest ściślej mówiąc bazą eksterministów o których mowa, przez Overwatch ma więc więcej sensu. W skład oddziału, jakim pokierujemy, będą odgórnie wybrani (może w dodatku losowi) bohaterowie, którzy wylecieli w komiksie (Łaska, Reinhard, Smuga, Thornbjorn), a dołączy do nich McCree an miejscu. Wtedy mamy 5 bohaterów, w tym supporta i tanka. Brakuje jeszcze jednej postaci, ale zawsze może to być też misja PvE 5-osobowa. Bohaterowie odgórnie będą mieć pewnie też skiny eventowe, specjalne kwestie, a sama misja może być bardziej rozbudowana, tak samo jak i mapa. Naszymi wrogami będą zaś pewnie Omniccy Powstańcy, którzy choć walcza o wolność dla omników stanowią poważne zagrożenie dla ludzi.

  • Napisałeś tą samą postać dwa razy w dwóch różnych językach: Łaska i Mercy…
   Torbjorn, a nie Thorbjorn…

   Poprzedni PvE: Hanzo, McCree, Żołnierz-76 i Ana
   Następny PvE: Reinhardt, Torbjorn, Smuga i Łaska.
   Jeese nie będzie brał udziału, gdyż miał już swoją działkę. Tym bardziej, że nie ma stroju tak jak pozostała czwórka.
   PvE zawsze bazował na 4 graczach. Nie widzę sensu, aby Blizzard miał sens zmieniać założenie skoro już użył tej zasady.

   • Powtórkę z postacią zauwazyłem, dlatego w kolejnym poście już wspomniałem o 5 postaciach :) pierwszego PvE nie grałem, może faktycznie być tak jak mówisz, że będą to 4 postacie, też bardzo okej, choc przeciwko 5 też nie widzę przeciwwskazań. Skoro McCree jest na miejscu nie wydaje mi się, żeby jego udział został pominięty.

    • McCree jest zbędny. Wierz mi. Ta czwórka idealnie się uzupełnia –
     sprawdzałem w salonie. Czas pokaże, kto miał rację.

 • Moje przemyślenia
  Skiny dostaną:
  -Tracer legendarny (ile ona ma już skinów)
  -Mercy legendarny
  -Torb legendarny
  -Rein epicki
  -Genji (prawdopodobnie)
  -McCree (prawdopodobnie)

  Tryb będzie polegać na oblężeniu miejsca gdzie znajdują się zakładnicy. Na jednym zdjęciu widzimy jak ktoś pcha „mały czołg” do samolotu.
  Sądzę, że będzie to wyglądało tak: pchamy czołg, który może zostać zniszczony, do punktu docelowego, czyli do budynku na którym jest ta wielka wieżyczka. Po drodze będą bramy które ten czołg będzie musiał zniszczyć, przy bramach (prawdopodobnie barykadach) będą jakieś mniejsze wieżyczki. Po zniszczeniu bramy zdobywamy punkt i przenosi się nasz oraz czołgu spawnpoint. Punktów raczej będzie 2 + końcowy. Dla urozmaicenia atakować nas będą hordy omników.

  Co sądzicie o takim pomyśle?
  Pozdrawiam

 • Najlepszy komiks z Overwatch jak do tej pory :D Już czuje ten hype, nie moge się doczekać 11 kwietnia.

 • Zaraz, zaraz! Na końcu komiksu widzimy jak nasi bohaterowie odlatują myśliwcem i lecą na King`srow tak? Więc mam pewną teorię: Pewnie domyślaliście się już że będzie nowy tryb pve… Przypuszczam że będzie się on zaczynał tak, że na początku będzie krótki filmik z lądującym w płomieniach myśliwcem Ow. (Czy coś w tym stylu) Następnie będziemy mieli troszkę czasu na rozstawienie się i będą atakować nas fale omników albo będziemy chronić Mandatę lub eskortować go do jakiegoś pojazdu. A Wy jak myślicie???

 • myślę że nowy skin do mccree będzie bardzo związany z jego przeszłością zanim jeszcze stracił swoją rękę :) mam nadzieję że będzie świetny

 • jaaaaaaaaaaki dziwny timeline xd

  Ana zyje (przed pojedynkiem z wdowa), smuga dolacza do ow, laska wydaje sie byc juz jakis czas w nim, genji ktory ponoc odszedl z OW przed rozpadem tu wydaje sie byc do konca, tak samo McCree.

  Musze to przekminic.

  • Widocznie to jeszcze nie jest koniec Overwatch, ale z pewnością początek końca. Choć wyraźnie zaznaczyli tutaj wiek Any i Jacka (są widocznie starsi, niż chociażby w komiksie Any). McCree i Genji jeszcze sa członkami Overwatch, ale najpewniej odejdą po wydarzeniach z komiksu, ale przed właściwym rozpadem. Choć czasu na to niewiele.

   • ok, ale ana zostala ranna jakis czas przed zakonczeniem OW i zniknela dla swiata, stracila oko. A tu jest dosc pozno. trzeba przebudowac chronologie.

 • Mam problem z odpaleniem „Insurekcji”. Wszystkie inne komiksy mogę włączyć, ale tylko jej nie pojawia się obraz… Pomocy?

 • Dobra co oni ładują na ten statek? Czy to nie jest przypadkiem jakaś bomba EMP? Ta którą transportuje się na Kings Row? Rozumiem, że Sector Zero to Omniki-terroryści? Może Jack zdecydował się podjąć kolejną trudną decyzję, która może postawić Ow w gorszym świetle, lecz nadal chce opanować sytuację. A może podczas tej misji Blackwatch wszystko sabotował? Być może musieli się zmierzyć z Mcreem i innymi assasynami?

 • Cóż, mam nadzieję, że jednak skórki będą oryginalniejsze, bo w samym komiksie tylko właściwie ew. Genji wygląda fajnie ale kto wie, czy taka skórka się pojawi. Reszta postaci jaka zapakowała się do samolotu wygląda bardzo podobnie, niczym banda smerfów. Jak tego typu skiny wejdą do gry, to lipka trochę. Wierzę, że jednak w samym evencie będą dostępne ciekawsze skórki. Komiks ciekawy aczkolwiek wolałbym bardziej konkretnie opowiedziane historie niż taki wstęp… do wydarzenia w grze.

 • Ok. Wszystko fajnie mamy podstawkę do skinów lub teorii, że takowe będą. Również można wyczuć taki jakiś nowy fikuśny tryb gry, ale. Nie chcę wyjść na czubka, ale dla mnie nie bez powodu na siódmej stronie pojawił się randomowy blondyn za Mercy. Zazwyczaj w komiksach nie ma randomowych ludzi, a fabuła się kręci wokół postaci, które znamy. Tudzież uprzednio jakoś wprowadzony do fabuły. Pierw Zamieć daję informację o nowym bohaterze, a teraz pojawia się nowa twarz. Przyjdzie co do czego to powiedzą, że już go widzieliśmy. A ktoś powie, że nie mam racji i chuj.

 • Jak to zrobiliście, że na początku był komiks z ruchomym tłem i muzyką itd. Teraz zwykłe strony po staremu.

   • Ok, ale wchodzę na strony US-en i UE-en i nadal jest tylko przeskakiwanie po obrazku, nie ma ruchomych animacji obrazków oraz muzyczki. Gdzie to można jeszcze raz zobaczyć w takiej formie?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ