Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Kompletny pogrom cheaterów. Jedna na trzy gry kończy się przerwaniem!
News

Kompletny pogrom cheaterów. Jedna na trzy gry kończy się przerwaniem!

Dostępność cheatów do Overwatch jest niesamowicie prosta, a przynajmniej była.


Problem oszukujących osób widać było najbardziej w Korei, gdzie rzeczywiście chęć bycia lepszym od innych jest niesamowicie duża.

Teraz, po wejściu nowych systemów anty-cheat, w Overwatch w tamtym regionie gra się dość specyficznie.

1/3 gier kończy się wyrzuceniem cheatera

Przypomnijmy, że nowy system Blizzarda anuluje mecz, w którym wykryto cheatera. Pojawia się wtedy charakterystyczny komunikat.

Gracze z Korei przyznają, że około 1/3 ich gier jest w taki sposób przerywana. Wspominaliśmy, że system dopiero system wykrywania cheaterów powie nam, czy problem faktycznie istnieje.

W Korei można śmiało założyć, że faktycznie istnieje i trzeba było coś z nim zrobić. Pytanie, na jak długo uda się powstrzymać nieuczciwych graczy i w jaki sposób zareagują twórcy nielegalnego oprogramowania.

8 komentarzy

Dodaj komentarz

    • Koleżko, serce mnie boli gdy czytam takie komentarze. Proponuję przejść się do sklepu „biedronka” i zainwestować w nowy router. Gwarantuje, że serwery magicznie zaczną działać.

    • Mnie wywala w każdym meczu z serwera, a mieszkam w WARSZAWIE. Wszystko co działa z netem działa poprawnie tylko overwatch ssie i mam 666 pingu!

  • Może chociaż jak chester jest na wrogim teamie i dostaje bana to dostajesz xpa, jak jesteś męczony przez spawnkill oczywiście

    • Przepraszam ale czy ktoś mógłby przełożyć tą wypowiedź na język polski ponieważ albo ja tu czegoś nie rozumiem albo to jest kompletnie bez sensu. Z mojej interpretacji wynika, że ten pan chce aby zamieć stworzyła system, który będzie wykrywał czy dany gracz był zabijany zaraz po odrodzeniu przez osobę korzystającą z oszustw a następnie po złapaniu oszusta nagradzał ją odpowiednią ilością punktów doświadczenia? Toż to jest tak bez sensu, że nawet nie chce mi się tłumaczyć głupoty tego komentarza.

    • Naprawdę? A ja wręcz kocham. Oni są taacy uroczy, zwłaszcza jak niszczą ci cały mecz gdy są w przeciwnej drużynie. Nie wiedziałem, że na świecie jest jeszcze ktoś kto ich nie lubi. Pana wypowiedź naprawdę wiele wniosła w sekcję komentarzy.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ