Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » MonteCristo o komentowaniu Overwatch: „Blizzard zapłacił mi więcej w dwa tygodnie, niż Riot w pięć”
News

MonteCristo o komentowaniu Overwatch: „Blizzard zapłacił mi więcej w dwa tygodnie, niż Riot w pięć”

MonteCristo podczas jednego z wywiadów przyznał, że Blizzard płaci swoim komentatorom znacznie więcej niż Riot Games.


Mimo, że League of Legends jest zupełnie innym tytułem niżeli Overwatch, to te dwie tematyki podczas premiery Overwatcha bardzo się przeplatały. Głównie przez statystyki, jakie robił Overwatch. W swoim czasie mieliśmy wysyp artykułów odnośnie końca dominacji LoLa na rzecz OW.

Teraz również jest okazja do zestawienia tych dwóch tytułów. MonteCristo, komentator e-sportowy, znany z castowania najważniejszych meczów w League of Legends w jednym z wywiadów po Overwatch World Cup przyznał, że Blizzard zapłacił mu więcej przez dwa tygodnie, niż Riot w pięć tygodni podczas Mistrzostw Świata.

Cały wywiad dostępny jest poniżej:

8 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Może dlatego że Overwatch trzeba najpierw kupić, a z tego idą hajsy i Blizzard zarabia przez to więcej niż LOL?

    • Podam siebie jako przykład dawnego gracza LoLa. Niby darmowy a po podliczeniu wszystkich RP co kupiłem wyszło 480zł. Za OW zapłaciłem ~200zł jednorazowo i gram do tej pory.

    • Tylko spójrz na to ile milionów ludzi na świecie dziennie kupuje RP by kupić skiny. Wchodzi nowy ultimate skin kosztuje ~80zł kupi go tak z 3mln osób to ile kasy już ma Riot. Pozatym widać jak dużo zarabiają po nagrodach jakie oferują zwycięzcą turniejów itp.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ