Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Najlepsze postacie do grania z Baptiste i kontrowania go według Blizzarda!
News

Najlepsze postacie do grania z Baptiste i kontrowania go według Blizzarda!

Co najlepiej współgra z nową postacią? Blizzard odpowiada!


Do wyjścia Baptiste na normalne serwery jeszcze sporo czasu. Natomiast już teraz Blizzard podpowiada, co gracze powinni wybierać, mając w drużynie Baptiste.

Co dobierać do Baptiste?

Przez swoją umiejętność specjalną dobrze współpracuje z Aną. Dodatkowo postacie typu hitscan dobrze się sprawdzają. Mam tu na myśli Bastiona, Ashe czy Żołnierza. Testy pokazały, że dobrze radzi sobie także z Trupią Wdową.

Czyli celujemy w postacie Hitscan.

Co kontruje Baptiste?

Przez swoją umiejętność specjalną projectiles sprawiają, że postać musi sporo się chować, skakać i unikać wchodzenia w sam środek walki. Stąd najlepsze będą mobilne postacie, które są w stanie przytrzymać Baptiste w jednym, nieodpowiednim dla nim miejscu i wykończyć. Zupełnie, jak Doomfist, czy Reinhardt ze swoją tarczą.

A jak Wy uważacie? Co najlepiej współgra z nowym bohaterem, a co go kontruje?

7 komentarzy

Dodaj komentarz

 • „Przez swoją umiejętność specjalną projectiles sprawiają, że postać musi sporo się chować, skakać i unikać wchodzenia w sam środek walki.” Tylko mi w tym zdaniu coś nie gra? ;x

 • Blizzard; Baptise dobrze łączy się z Aną, a kontrują go mobilne postacie, jak Doomfist.
  Gracz: I co z tego, będę nim grał na flankerów.
  Gracz po kilku śmierciach z rąk Smugi: hErO 30 SuCkS

 • Oh tak, bastion z 2x większym damage i nieśmiertelnością plus tarcza orisy i każdy payload twój! Albo nieśmiertelność jako kontra na ult zaryi, bo po co taktycznie trzymać ulta jako zenyatta/lucio skoro teraz nawet bez dobrego timingu (jak z matriksem d’vy) możesz dowalić nieśmertelność która nawet nie jest ultem tylko zwykłą umiejętnością… Dlaczego ludzie odchodzą, przecież spotkanie tej anomalii to będzie takie przyjemne doświadczenie.

  • No Lampę można zniszczyć lub shakować a jej cooldown to 20 sek, już nie mówiąc, że zostaję wrogom jakaś resztka życia…

 • No na pewno counter godny uwagi to Sombra która wyłącza robota nieśmiertelności i niweluje boostmatrycę. Chociaż jest to standard u każdego bohatera, co nie zmienia faktu że mocno go kontruje.

 • Sombra jest chyba najlepszą kontrą na Baptista, może zhakować mu lampę i wyłączyć matrycę za pomocą EMP, a w walce na blisko automacik Sombry może zrobić krzywdę temu halerkowi.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ