Dołącz do naszej grupy!
Wydarzenie Zimowa Kraina Czarów!
Strona główna » Newsy » News » Najlepsze postacie na tryb deathmatch w Overwatch!
News

Najlepsze postacie na tryb deathmatch w Overwatch!

Musiała taka informacja się pojawić.


Długo się zbierałem do tego standardowego newsa przy wychodzeniu nowego trybu. Deatchmatch jest inny, niż wszystkie znane nam tryby.

Deathmatch to skill, nie postacie

W tym trybie liczy się głównie skill. Nie jest tak, że wymienię tu McCree, ktoś go weźmie i nagle gość kompletnie nieumiejący celować zacznie wygrywać jeden mecz za drugim. Nie, po prostu nie. Jeżeli czujesz się dobrze i pewnie na jakiejś postaci, to ją wybieraj. To zestawienie to bardziej podpowiedzi tego, co może się dobrze sprawdzać, niżeli wyznacznik w stylu „To spoko, to kijowe„.

A i ten, zestawienie to głównie głosy z reddita, pokrywające się z materiałem YourOverwatch. Polecam obczaić na Youtube.

McCree

Trzeba mieć skilla, to na początek. Zdecydowanie dobra postać do pojedynków 1v1, głównie ze względu na swoją unikalność, jeżeli chodzi o dystans. Możecie walnąć głowę gościowi, który znajduje się metr od Was tak samo, jak temu, oddalonemu o 20. Do słabych stron zaliczyłbym mobilność. Czasem chcielibyśmy uciec w popłochu, zeskoczyć i okazuje się, że sam przewrót nie wystarcza.

Żołnierz-76

Ogólnie postacie z możliwością leczenia się są tutaj mocarne. Żołnierz to taka trochę jednoosobowa armia. Bardzo mobilny, dużo obrażeń, leczenie. Czasem tylko możecie czuć niedobór mocy. Chodzi mi tutaj o długość trwania wymian. Wiecie, McCree walnie głowę i po robocie, Żołnierz jednak trochę się męczy z przeciwnikami.

Hanzo

Pewny frag co 8 sekund brzmi nieźle. Tak, jak YourOverwatch mówi, w normalnych grach śmierć Hanzo często oznacza przegranie pojedynku. Tutaj macie gdzieś śmierć, po prostu odradzacie się i dalej szerzycie rzeź.

Doomfist

Doomfist to chyba pierwsza postać, która przyszła mi na myśl po ogłoszeniu tego trybu. Pojedynki 1v1 nim to istny miód na duszę. Nowa mapa ma wiele miejsc, gdzie można wykorzystać jego rakietowy cios i zaskoczyć przeciwnika. Trzeba ogarniać combo, ogarniać mechanicznie, ale jest super przyjemnie.

Sombra

Widzisz apteczki, myślisz Sombra. Da się nią robić tutaj genialne rzeczy. Hakujecie apteczki, czaicie się w ciasnych pomieszczeniach na niewidzialności, eliminujecie przeciwnika, wracacie translokatorem do heala i powtarzacie. Gra nią na deathmatchu jest bardzo satysfakcjonująca. Można uciekać, zaskakiwać, szybko eliminować. Piękna sprawa

Macie jeszcze jakieś postacie, które uważacie, że są dobre na ten tryb? Dajcie znać, może coś dopiszę!

 • Michał Grabowski

  Hanzo niszczy zwykłymi strzałami w korytarzu. Pewny win jak ktoś nim umie grać. A top 4 to już Standard. Te wszystkie noobskie tracery mogą się schować.

 • Asada

  Wieprzu jest niezły :) smuga daje radę no i mei

 • Zeus FOX

  Lucio najlepszy na ten tryb jest xD

 • Dawid Dziarmaga

  Wy mi tu o najczęściej branych postaciach mówicie, gdzie ktoś nie ma tego skilla, zawsze może polegać na dwóch umiejętnościach (nie mówię o ulcie), żołnierz pole biotyczne i sprint, Sombra hakowanie plus sprint i niewidzialność, Hanzo… szkoda gadać, strzała rozpryskowa bardzo często to albo pewny kill, albo ratunek z opresji, albo randomowy (tak najgorzej) frag. I tutaj ukłon w stronę redaktora, umiejętności postaci to nie wszystko – w grze widziałem Trupią Wdowę, pomyślałem, nic nie ugra, Sold, Hanzo, Tracer, Sombra, Junkrat ją na tym zamku zajadą, czy to przy wyskoczni, czy w korytarzach. Gra się rozkręca, kilka minut minęło, jeb – headshot, bum – headshot, bum heeeadshot ! I tak do końca gry… zginęła jeden raz od przypadkowej strzały rozpryskowej, POTG też do niej należało, 4 gości po kolei headziki… oglądałem grę jako obserwator, to co ona wyczyniala, świetne pozycjonowanie, mega dużo cierpliwości,.na każdy strzał bardzo niewiele chybionych… no oglądać ją to była mega przyjemność :D Także tego… nieważne jaką postacią grasz, jeśli ją mainujesz, pniesz się pod względem skilla i czepiesz z gry swoją postacią dużo frajdy… naprawdę cuda można działać :D

 • davids3

  Wy mi tu o najczęściej branych postaciach mówicie, gdzie ktoś nie ma tego skilla, zawsze może polegać na dwóch umiejętnościach (nie mówię o ulcie), żołnierz pole biotyczne i sprint, Sombra hakowanie plus sprint i niewidzialność, Hanzo… szkoda gadać, strzała rozpryskowa bardzo często to albo pewny kill, albo ratunek z opresji, albo randomowy (tak najgorzej) frag. I tutaj ukłon w stronę redaktora, umiejętności postaci to nie wszystko – w grze widziałem Trupią Wdowę, pomyślałem, nic nie ugra, Sold, Hanzo, Tracer, Sombra, Junkrat ją na tym zamku zajadą, czy to przy wyskoczni, czy w korytarzach. Gra się rozkręca, kilka minut minęło, jeb – headshot, bum – headshot, bum heeeadshot ! I tak do końca gry… zginęła jeden raz od przypadkowej strzały rozpryskowej, POTG też do niej należało, 4 gości po kolei headziki… oglądałem grę jako obserwator, to co ona wyczyniala, świetne pozycjonowanie, mega dużo cierpliwości,.na każdy strzał bardzo niewiele chybionych… no oglądać ją to była mega przyjemność :D Także tego… nieważne jaką postacią grasz, jeśli ją mainujesz, pniesz się pod względem skilla i czerpiesz z gry swoją postacią dużo frajdy… naprawdę cuda można działać :D

  • rexon YT

   Czyli zenyata też da rade xd

   • Darek Książek

    MEI ALWAYS WIN 1 VS 1 SELF HEAL ŚCIANA LODU DO UCIEKANIA

 • Angry Koles

  A jak Farą lata się dookoła tego budynku, gg ez

 • Stawarski

  Junkiem się rozmiata, Wieprzu też daje radę.

 • Mr Mateulka

  Łaska najlepsza

 • Mike Canion

  M8 najlepiej idzie Wdową I Łaską XDDDDD Dwa razy miałem najlepszy wynik na Łasce AHAHAHA

 • Rob Son

  kiedy bedzie ten tryb ??

 • Unio Hajdaniak

  yyyy a genji

 • Narcyzek

  YYY a tracer ? szybkość znajdowania wrogów,apteczek – selfheal… ?

 • Piotr Pasula

  Nowy roadhog miażdży xD

  • Adam Krzesło

   Na oficjalne serwery? Pewnie za 3 tygodnie w któryś wtorek.

 • MrPatyk

  Ja luciem prawie wygrałem, miałem na koniec 18 fragów XD

 • Filip Lan

  Mi najlepiej idzie farą ale to pewnie dla tego że ją mainuje

 • Krzysztof Lewandowski

  reaper jest niezly na bliskie dystanse

 • myentek

  Torbjorn najlepszy

 • Crazen

  Lucio! Self-heal/speed daje bardzo dużo a z prawego można się uratować tak jak jazdą po ścianie.

 • Maciek Kwieciński

  Myślę, teoretycznie, że Gengu będzie też dobry :) Może „przecinać” się przez przeciwników, potem walic z półobrotu doskakiwac do apteczek, że o odbiciu nie wspomnę… A jego shurikeny są naprawdę dobre…