Dołącz do naszej grupy!
Rocznica 2019!
Strona główna » News » Następny będzie bohater wsparcia? Baptiste w Overwatch?
News

Następny będzie bohater wsparcia? Baptiste w Overwatch?

Wczoraj Blizzard opublikował informacje z dziennika, prawdopodobnie wykradzionego przez Sombrę.


Zgodnie z przewidywaniami, Blizzard wczoraj wrzucił pierwszą zapowiedź nowej postaci. O ile na pierwszy rzut oka może się to nie wiązać z nowym bohaterem, o tyle czas, w którym pojawił się dziennik nie jest przypadkowy. Już za tydzień powinniśmy poznać kolejnego bohatera, który trafi do Overwatch. Właśnie, czy już go nie poznaliśmy?

Kim jest następny bohater i dlaczego tyle mówi się o Baptiste?

W dzienniku pojawia się jedna, bardzo ważna postać. Jest to Jean-Baptiste Augustin, który został opisany jako bohater wsparcia. Tak Blizzard o nim pisze:

Nigdy nie spotkałem sanitariusza, który by tak dobrze strzelał, a jego zdolność adaptowania się do sytuacji jest rzadkim talentem. Wszyscy uczestniczyliśmy w wielu konfliktach, ale Baptiste jest prawdziwym mistrzem przetrwania. Słowo daję, ten chłopak ma iście diabelskie szczęście.

  • Sanitariusz – bohater wsparcia
  • Dobrze strzelał – postać zasięgowa, raczej nie na blisko
  • Adaptowanie się – być może jakaś dodatkowa umiejętność
  • Mistrz przetrwania – kolejna umiejętność, pozwalająca dłużej przeżyć. Może dodatkowe punkty zdrowia, jakaś tarcza?
  • Szczęście – umiejętność specjalna?

Faktycznie, tą ścieżką możemy uznać, że jest to nowa postać. Co więcej, gracze wychwycili jego możliwy wygląd z nowej mapy o nazwie Paryż.

Mówimy o Blizzardzie, a to wszystko jest zbyt proste

Blizzard nie zwykł ujawniać swoich nowych bohaterów już w pierwszej zapowiedzi. Stąd wiele osób jest przekonanych, że to swego rodzaju zmyłka. Skupienie naszej uwagi na Baptiste, by kolejnym zwiastunem kompletnie wszystko zmienić. A jest czym mieszać, bo do tego kotła wskoczyło wiele niewiadomych. Z czego najbardziej interesujący jest chyba wątek Sombry w krótkim filmie. Dlaczego to ona wykrada dane?

Jak myślicie, czy Baptiste będzie nowym bohaterem, czy to tylko podpucha?

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ