Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Niewidomy streamer zdobywa POTG w Overwatch cztery razu z rzędu!
News

Niewidomy streamer zdobywa POTG w Overwatch cztery razu z rzędu!

Niewidomy streamer pobił swój własny rekord i zaszokował swoich fanów!


Umiejętne granie będąc niepełnosprawnym, można zaliczyć do dużych sukcesów. Co powiecie na osiągnięcie czterech POTGów z rzędu nie widząc kompletnie nic?

Niewidomy streamer!

BlindlyPlaying jest głównie graczem innych prodykcji jak np. World of Warcraft. Dzięki specjalnemu narzędziu w laptopie, który stoi obok, może również grać w gry typu FPS, jak Overwatch.

Na jednym ze swoich streamów, BlindlyPlaying zaszokował widzów i zdobył cztery zagrania meczu z rzędu!

Oczywiście grał Torbjornem, ale sam fakt, że kompletnie nic nie widząc, postawił działko, jak i użył superumiejętności, robi wrażenie.

Zagranie drugie

trzecie

oraz ostatnie, czwarte

Oczywiście streamer nie jest jedyną niepełnosprawną osobą, która gra w gry. Przykładem może być RockyNoHands, dominuje on graczy w PUBGU grając ustami.

Cieszymy się, że technologia poszła tak mocno do przodu, że również niepełnosprawni mogą cieszyć się grami!

Tagi

8 komentarzy

Dodaj komentarz

 • Nie chce być złośliwy i wyjść na nie wiadomo kogo, ale koleś gra na botach, przynajmniej w ostatnim wideo, bo reszty nie mogłem odtworzyć i nie wyglada to jakoś imponująco, wręcz przeciwnie….. mimo wszystko szacunek za to że chce mu się grać ja chyba musiałbym znaleźć nowe hobby. Bez spiny :D

  • no ale gosc ma 5 lvl dopiero poznaje gre :)

   swoja droga ciekawe jak nam by poszlo, zawiazac sobie oczy i potem obejrzec to na powtorce. ile informacji z gry można usłyszeć.
   ciekawą opcją byłaby inna muzyczka wychodzaca z różnych częsci map żeby nawet bez widoku można by sie orientować gdzie się jest.

   tak czy siak, lubi grać – niech gra. :)

   • Myślę że, musiałbyś tak grać kupę czasu żeby zrobić cokolwiek, mnie bardziej ciekawi co ma za urządzenia że pozwalają mu grać i to mógłby zostać rozwinięte w tym temacie… pewnie jeśli lubi to niech gra, nie mam nic do tego :D

 • Za niedługo stworzą technologię dzięki której ludzie którzy nie istnieją będą mogli grać. Ale dla gościa szacun.

 • Nie, żebym chciał niszczyć marzenia, aleeeeeeeeee…..
  Jak robisz grę na customach z botami samemu to masz 100%, że dostaniesz POTG’a bo tak blizz zaprogramował, że boty nie mogą dostać zagrania. Ale to tylko taki malutki szczegółek. :u

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ