Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » [HOT] Nowa zapowiedź Archiw! Misja Czarne Chmury 16 kwietnia!
News

[HOT] Nowa zapowiedź Archiw! Misja Czarne Chmury 16 kwietnia!

Blizzard opublikował kolejny zwiastun Archiw 2019!


Na Twitterze pojawiła się kolejna, już druga zapowiedź! Tym razem w pełni po polsku!

Opis:

Uzyskiwanie dostępu do zarchiwizowanego pliku…

Status deszyfrowania: W TOKU

Cel: Zlokalizowano

Film:

Tym samym wiemy, że event rozpocznie się 16 kwietnia i potrwa do 6 maja. Standardowo na górze strony znajdziecie odliczanie do startu.

44 komentarze

Dodaj komentarz

 • Nareszcie! ^^ Tylko… Co tak właściwie stało się z Reinhardtem? Sogern (czy jakkolwiek się to pisze) pewnie będzie narratorem, tak mi się wydaje! Ekipa też niezła, ciekawe czy tak jak zwykle, czyt. idziesz i zabijasz chordy przeciwników czy coś jeszcze będzie dodane xd

 • Bardzo bym chciał misję z postaciami, których jeszcze nie było, a tu są aż 3. Poza tym mam nadzieję na misję Szponu.

 • Mam nadzieję, że tracer, małpa, genji i mercy to przeciwnicy, a grywalni to sombra, Doomfist, Widow i bap

  • Nie wydaje mi sie. W wycinku z gazety jest napisane że doki czy coś tam jest obstawione strażą, a nie wydaje mi się że mielibyśmy jako talon wsparcie od npc. Z resztą może być tak że są to archiwa tylko overwatch a nie szponu czy innych organizacji przez co możemy nigdy nie zagrać szponem w tym evencie

 • Ciekawe czy zobaczymy dziś pierwszą skórkę.
  Samo nagranie daje parę hintów. Wspomniana zostaje Smuga oraz Rein, ale to chyba jest zmyłka bo jak wiemy tego rodzaju zespół otrzymaliśmy już dwa lata temu. Możliwe, że misja będzie dotyczyć tej nieudanej akcji w której Overwatch próbowało złapać Doomfista. Kto wie, może nawet bohaterowie Overwatch będą tu pełnili rolę mini-bossów, a my będziemy bawić się w Oblężoną Twierdzę bohaterami Szponu? A może w ogóle Blizz zrezygnuje z PVE i dostaniemy misję eskortowania zakładnika? Nie jestem pewien też co do ram czasowych, ale czy to przypadkiem nie byłby inny Doomfist (w sensie mistrz obecnego).
  A no i Sogern na kolejnego bohatera wsparcia. Pani psycholog rzucająca kawałki trawki na pole bitwy zwiększając poziom zadowolenia bohaterów.

 • Sogern, hm… w pierwszej chwili pomyślałem że to ta pilotka samolotu Blackwatch z odwetu, ale… coś mi tu nie pasuje…
  No i jeśli to jest „kilka lat po pierwszej misji smugi” więc jest to gdzieś w czasach współczesnych, a nie podczas sztormu z 2060r. który jest na gazecie.

 • 1. Sogern (nie wiem, czy dobrze to napisałem)- prawdopodobnie trener, lub koordynatorka agentów.
  2. Misja z Łaską, Smugą, Winstonem i Genjim.
  3. Maximilien zaczynał, jako księgowy Pięści Zagłady. Pytanie tylko, czy Akande, czy wcześniejszego.

 • Czyli jednak gra drużyną Overwatch? Myślę, że jednak to jest zbyt proste, żebyśmy grali tymi postaciami. Zauważyłem jeden szczegół (nie wiem jak to wygląda w wersji angielskiej) ale agentka mówi, że Smuga będzie dowodzić a Genji, Winston i Łaska zapewnią wsparcie ale jeśli by szli tylko sami to by sformułowała by to bardziej słowami ,,Grupa Szturmowa składająca się z Genjiego, Winstona i Łaski na czele ze Smugą…” nie wiem czy moja wypowiedź ma jakiś sens, ale chodzi mi o to, że wydaje mi się, że Szpon może chronić Maximiliena (nie wiem niestety tylko kto mógłby go bronić, ponieważ mamy informacje, że Doomfist jest nieuchwytny a wiemy, że działo się to po Insurekcji a wtedy Wdowa nie była przemieniona). Mam nadzieję, że będziemy grać Szponem, bo ponowne granie Genjim, Smugą oraz Łaską nie byłoby tak bardzo ciekawe po raz kolejny. Mam spekulacje jeszcze taką, że Jack powie, że nie pozwoli wyruszyć grupie i sam z Aną i Gabrielem wyruszy na misje, w której pomoże im Baptiste, który wtedy będzie chciał odłączyć się od organizacji.
  Edit.
  Po odsłuchaniu drugi raz zorientowałem się, że jest tam powiedziane ,,od czasów misji w King’s Row…” a wiemy, że tam Reinhard’owi się nic nie stało, więc możliwe jest to, że Wdowa już powstała.

  • Niewykluczone moim zdaniem że to może nie być misja PvE tylko po prostu Widow, Doomfist, Baptiste i Sombra vs Mercy Winston Genji Tracer. A Widow tam raczej bedzie, gdyż „Smuga dojrzała od swojej pierwszej misji” czyli jest to kilka lat później, może nawet po odwecie. A Maximilien to raczej tu bedzie ktoś taki jak ten którego zabij Reaper w Odwecie ;)

   • Wydaje mi się, że w „teraźniejszości”, po tym jak Doomfist się już uwolnił Maximilien żyje i jest wolny, więc raczej nie będzie jak ten zabity przez Reapera….

 • Lul, bez obrazy, ale wariant Winston, Genji, Smuga i Łaska to dno. Smuga już była grana. Gengu też. Łaska to dno, wybaczcie Mercy mainy, ale w walce PvE wasza postać to kompletna nuda. Kocham Winstona i zapewne tylko nim bym grał, ale to troszeczke za mało…

  Dlatego modliłbym się o Archiwa 2019 gdzie dodane zostają aż 2 misje jedna Szponu a 2 to coś, czymkolwiek to jest.
  PS Jedyny plus misji z Winstonem, to to, że Lore ruszyłoby troszkę bardziej niż w wypadku szponu i porwania Amelii.

 • podsumujmy:
  -kawałek wiadomości na Havanie (na pewno misja)
  -zamach/próba porwania Maximiliana (księgowy, omnik z kasyna pracujący dla szponu, dowiadujemy się o nim w misji na Rialto)
  -Smuga dowodzi, Łaska, Winston i Genji zapewniają wsparcie
  wszystko chyba pasuje

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ