Dołącz do naszej grupy!
Strona główna » News » Nowy skin Lucio zmienia kolor włosów przy zmianie Aury!
News

Nowy skin Lucio zmienia kolor włosów przy zmianie Aury!

Lucio zmienia kolor włosów!


Nowa skórka Lucio zmienia kolor włosów po użyciu jednej z emotek. W przeszłości mieliśmy przypadki, gdzie kolory w Overwatch wariowały w pewnych sytuacjach. Wygląda jednak na to, że w tym przypadku było to zamierzone. Sami zobaczcie, jak to wygląda:

W sumie Blizzard mógłby trochę poeksperymentować w tym temacie. Zmiana niektórych elementów po użyciu zdolności to naprawdę ciekawy kierunek.

Macie zamiar kupić, lub zdobyć nowe skórki?

12 komentarzy

Dodaj komentarz

  • Wtf… tu chodzi o aurę… na healu jest inna na speedzie jest inna. Nawet na filmiku widać zmienioną aurę… Tak samo w grze gracz ma na lewej ręce tatuaż który to też pokazuje

      • ”Nowa skórka Lucio zmienia kolor włosów po użyciu jednej z emotek. W przeszłości mieliśmy przypadki, gdzie kolory w Overwatch wariowały w pewnych sytuacjach. Wygląda jednak na to, że w tym przypadku było to zamierzone. Sami zobaczcie, jak to wygląda:” polecam czytać

  • Hej, a wiedzieliście, że jak Lucio ma włączona aurę leczenia, ot jego światełka są żółte, a jak jest na prędkości to jego neony stają się zielone. Jest to na wszystkich skórkach!

    • Dokładnie. Przecież Lucio miał tą interakcję z włosami i aurą od zawsze, więc nie wiem, skąd to zaskoczenie.

  • Aż mi się przypomniały animowane kolory pancerza w quake champions, świecą się jak psu jajca.
    PS: Kiedy coś o porno.

ZOBACZ NOWĄ STRONĘ